Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyes emberek miért nem...

Egyes emberek miért nem tisztálkodnak megfelelően? Nem pénz kérdése! Büntetni kéne!

Figyelt kérdés
Buszon,villamoson,boltban néha olyan büdös emberekkel találkozom, hogy alig lehet megmaradni. Miért nem tisztálkodnak rendesen? Mielőtt valaki a pénzzel jönne, nem,nem hajléktalanok! Szerintem az ilyet is büntetni kéne!

#tisztaság #tudolás
2017. máj. 15. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Ilyenkor szokták azt mondani foglalkozz magaddal!!!
2017. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindig tisztálkodás kérdése.pl tini korba a hormonváltozás miatt is lehet hogy valaki hiába fújja be reggel magát 6kg dezodorral pár óra múlva mégis büdös.
2017. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%
Igénytelenek ennyi, amúgy tényleg...mindenkinek saját dolga.
2017. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Bocs már hogy 12 óra munka után nincs rózsaillatom....
2017. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igénytelen büdösbogarak. Általában az van hogy saját szagukat megszokja az orruk,és más meg félreértelmezett tapintatból nem mer nekik szólni.


Oké ha valaki izzadós,és tudja hogy az ,annak nem elég a reggeli dezodor,de akkor tegyen be a táskájába ,zsebébe egy másikat és azzal kenje be magát 4 óránként mikor wc-re megy,vagy ahogy jó neki. Bár manapság már olyan jó izzadásgátlókat csinálnak ami simán kibírja a 8 órát.Persze a ráírt 48-72 órák mind kamuk.

2017. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy munka után esik be a boltba.

Vagy izzadósabb mint az átlag, arról sem tehet.

2017. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy nap 3x furdok, de mivel hormonzavarom van a legszuperebb dezodorral is, ha befujom magam 5 perc mulva folyik rolam az izzadsag. Es igen budos. Es igen nagyon szegyellem. De nem tudok vele mit csinalni, attol meg megy az elet tovabb. (Voltam orvosnal, szedek gyogyszert. A tobbi problemam megszunt, de az izzadas maradt.) Ez van. Bocsi.
2017. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Régebben nekem is voltak gondjaim a testszagokkal...Konkrétan miután kijöttem a zuhany alól, 5 perc múlva a hónaljam már tiszta izzadtság volt, pedig semmit nem csináltam. Még akkor is éreztem, hogy a hónaljam izzad, amikor egy helyben ültem..És kipróbáltam először mindenféle márkájú meg mindenféle fajtájú dezodort, de semelyik sem használt. Aztán vettem egy ilyen aluminium-kloridos ecsetelőt a gyógyszertárból, ami meg úgy széjjelmarta a hónaljamat, hogy azt hittem, megőrülök, annyira fájt. Minden este lefekvéskor egy kiló testápolót ha nem kentem rá, akkor semennyit sem, de még így is fájt, bár legalább aludni tudtam...Meg a tesi órák voltak a napjaim "fénypontjai", amikor ilyen karkörzéseket meg ilyesmiket kellett csinálni, én meg konkrétan felemelni is alig tudtam a karom, mert éreztem, ahogy a hónaljamon feszül a kiszáradt bőr...Az állandó viszketésről nem is beszélve, már rendesen véresre kapartam a hónaljaimat, annyira viszkettek, amitől csak még jobban fájt, bár valahogy ezt még összeszorított fogakkal el is viseltem, mert legalább tényleg semmilyen szaga nem volt...De kb egy hónap múlva már ez se használt semmit, bekentem vele reggel a hónaljam és egy óra múlva megint éreztem azt az áporodott szagot..Aztán jött az, hogy elmentem a háziorvoshoz, aki elküldött laborvizsgálatra is, ahol közölték velem, hogy semmilyen hormonális elváltozásom nincsen, szóval biztos csak a stressz miatt van vagy valakitől örököltem ^^ És ennyivel le is zárták a dolgot :D

Azóta szerencsére ez magától megszűnt, nem tudom, mi lehetett amúgy a baj, de ez a pár hónap életem legrosszabb időszakai közé tartozott, már így is kellemetlenül éreztem magam emberek között, főleg így, hogy annyi mindent megpróbáltam, mindenféle horribilis árú dezodort megvettem, meg egy csomó parfümöt is magamra fújáltam, hogy talán az valamennyire elnyomja majd a bűzt, volt, hogy egy nap 4-szer is lezuhanyoztam, az iskolába is vittem ilyen kis babapopsitörlőkendőt meg dezodort és minden áldott szünetben mentem is ki a mosdóba letörölgetni a hónaljam és befújni magam, meg néha pólót is kellett cserélnem, mégis olyan szagom volt állandóan, mint aki most futotta le a maratont..

Komolyan mondom, ha egy ilyen bunkó kis p..cs, mint te, kérdező, ezek után még idejött volna pl. a buszon nekem ugatni, hogy milyen szagom van már, fúújj, büntetni kéne, akkor úgy szétverem ott helyben a fejét, hogy beszarik.

Nem azt mondom amúgy, hogy mindenkinek biztos valami betegsége van, aki büdös, de azért te is visszavehetnél az arcodból..Lehet, valakinek ételre alig telik, és pont az a legkisebb gondja, hogy milyen szaga van..És ehhez nem kell hajléktalannak se lenni..

2017. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hozzád hasonló tökéleteseket kéne büntetni.
2017. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Emberek, azért a sima testszag meg a penetráns bűz között van némi különbség. Ha érzem vkinek, hogy csak izzad, tehát izzadékonyabb, mint az átlag, és mondjuk nem hat nála az a dezodor, ami másoknál igen, akkor nem b.tatom emiatt (én pl. ilyesmi vagyok, de parfümmel tudom annyir ellensúlyozni, hogy mások akkor is a parfüm illatát érzik rajtam, ha én már érzem a szagot... jó, mondjuk én elég OCD vagyok ilyen téren, folyamatosan szagolgatom magam :D). Vagy ha vki munkásruhában 12 óra fizikai munka után felszáll a villamosra, mert nem akar még fél órát azzal elcs.szni a melóban azzal, hogy ott zuhanyzik le, azt is megértem.


Szerintem a többség egyszerűen otthon sem tanulta meg, hogy kell rendesen tisztálkodni, vagy ez a "már otthon anyukámékkal is heti 1x fürdöttünk ugyanabban a vízben, mert spórolunk, sztem nem vagyok igénytelen" fajta, aki már annyira hozzászokott a saját szagához, hogy nem érzi. Vagy szervi baj miatt olyan, de nem menne el orvoshoz, csak nyafog. A nagy probléma az, hogy az ilyennek nem tudod elmagyarázni, mert váltig állítja, hogy ő igényes és nem büdös.

2017. máj. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!