Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » HIGHLIGHT/BEAST-al kapcsolatos...

HIGHLIGHT/BEAST-al kapcsolatos kérdeseim lennének. Plasztiaki mutet?

Figyelt kérdés

Eloszor is csak en latom ugy,hogy magyarorszagon kevés rajongójuk van?

Masodszor!!! Ez nagyon erdekel!!!!

Olvastam egy cikket ahol allitolag JUNHYUNGnak volt plasztikai mutete. Ez tenyleg igaz? Mert angol oldalrol nem nagyon tudom ezt rendesen ertelmezni mert nem nagyon megy.

Ha valaki tenyleg tudja e hogy volt e plasztikai mutet,akkor kerlek irja meg. Nagyon nagyon szepen koszonom

(Nincsenek ekezetek ,bocsanat)



2017. máj. 16. 12:11
 1/4 A kérdező kommentje:

Es meg egy kerdes!

Valami cikk arrol hogy junhung mondd valamit a szinvakságárol?

2017. máj. 16. 12:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg nem volt plasztikai műtétje, és az ügynöksége se mond erről semmit.

Egy műsorban beszéltek arról hogy valakinek pink haja volt, mire Junghyung mondta hogy ne is beszéljen a színekről majd bevallotta hogy színvak. Akkor még csak a bandatagok tudtak róla, a rajongók nem.

[link]

2017. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen azt olvastam, de nincs arrol szó valahol hogy szinvak vagy csak színtévesztö?

Mert angolul ugyanugy mondják nem?

Es köszönöm a másikra a választ :)

2017. máj. 16. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:
azt, hogy egy idolnak volt-e plasztikai műtéte, azt csak ő tudná biztosan megmondani. Nyilván te sem kürtölnéd világgá, hogy hey, nem igazi az orrom, és az állam. :)
2017. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!