Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Befejeznétek így az OKJ-t?

Befejeznétek így az OKJ-t?

Figyelt kérdés

Egy 2 éves iskolarendszerű OKJ-ra járok.De abszolút értelmetlen az egész.Nem csinálunk semmit.A tanulás minimális.Ma is aludtam az órákon.7-8 órákat csak bent kell ülni és bámuljuk a falat.

Nost ennek szerintem nincs sok értelme.Ülni otthon is lehet.Több értelme lenne szerintem inkább elmenni valahova dolgozni.Úgyis jelentkezek a fősulira,az idei jelentkezést sajnos lekéstem



2017. máj. 16. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha amúgy sem kezdtél volna vele semmit, akkor nem is értem, miért nem hagytad még ott.
2017. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Egyre több az ilyen iskola nekem is vannak tapasztalataim sajnos...:S
2017. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen szakma? Én a helyedben diákmunkát vállalnék mellette, és elvégezném.
2017. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Diákmunka vagy bármi, elmenni dolgozni, akár raktárosnak komolyan mondom, ennek nulla értelme.


Mondjuk leírhatnád egyáltalán milyen OKJ?


Egészségügyi?

Informatika?

Gazdasági?

Bolti eladó?


Micsoda?

2017. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha mész főiskolára, szerintem most dolgozz, hogy tudj gyűjteni albérletre vagy hasonlókra.

Sajnos rengeteg ilyen OKJ és egyetemi képzés van. EU-s pénzt belenyomják, a haver indíthatja a képzést, de se normális tanár, se normális követelményrendszer nincs a dologban. Borzasztó, hogy ezeket így engedik. Pár ismerősöm lelkesen kezdett neki ezeknek és mind csalódtak.

2017. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom infós OKJ-n kb ez van, szar az egész, ha van is gyakorlat az nagyon kevés és az ember eláshatja vele magát, ráadásul az ilyen esetek általában kézzel foghatatlan modern fostalicska szakmáknál szoktak lenni.
2017. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem kell albérlet,mert bejárós leszek.30 km-re van az egyetem.

Közlekedés

2017. máj. 17. 18:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Mármint aZ OKJ a közlekedés
2017. máj. 17. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!