Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha idő előtt kikerülne egy 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha idő előtt kikerülne egy 24 éves pasiról hogy szűz akkor befejeznétek vele a randit?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 11:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hogyan derülne ki? Az orromra kötné az 5. percben? Azért nagyon nem mindegy, hogy honnan tudom meg. Úriember amúgy sem beszél az előző kalandjairól, így általában arról sem ha még nem volt olyan.
2016. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
És akkor mi van?? Mi a probléma ezzel? Nevetséges, ez a női felfogás áááá szval..
2016. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem kell beszélnie a szüzességéről, sokszor a viselkedése, testbeszéde elárulja.
2016. júl. 26. 11:06
 4/18 anonim ***** válasza:
Amikor annyi idős voltam, hogy ez a korosztály érdekelt, akkor nekem ez egyáltalán nem volt szempont.
2016. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Akkor gáz ez csak ha megtudják hogy 2 kapcsolat után ez a mérleg. Nekem ezért nem lesz már esélyem soha. Elrontottam, nem sikerült. Így jártam
2016. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Már miért mutatná ki a viselkedése? Van olyan haverom, akiről azt hittem, óriási csajozógép a viselkedése, stílusa alapján, aztán kiderült, hogy szűz... Meg olyan is van, aki nem szűz, de mégis olyan kis félős vagy nem is tudom, de azt gondolná róla az ember, hogy még rá se nézett nőre.


Egyébként már miért kéne befejezni vele a randit? :D Még örülnék is neki, hogy szűz :D


22L

2016. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elmondta, hogy szűz és ettől nem lett kevesebb a szememben, sőt, azóta is együtt vagyunk :) Szerintem jobb elmondani, mikor ilyen témák szóba kerülnek, mert nem az a negatív, hogy az vagy, hanem ha hazudsz, vagy hallgatsz róla, mert így a másik nem fog benned bízni.

Ha pedig ez számára olyan borzasztó, hogy emiatt nem akar veled randizni, akkor jobban is jársz, ha ez kiderül.

L

2016. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

:D

Én azzal kezdeném az ismerkedést, hogy ezt meg még pár másnak esetleg nem tetsző tulajdonságomat bevallom, mert ez egy jó teszt is egyben, amivel felmérem az illető értelmi szintjét. Nyilván ha amiatt eldob, hogy szűz vagyok, akkor nem is volt érdemes vele ismerkednem, mivel nem vagyunk egy szinten értelmileg. Csak megkíméltem magam egy újabb csalódástól. :)

2016. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#6


azt is be lehet vallani, hogy 2 "kapcsolat" után az...?

2016. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

ma 11:38

Mi különbség lenne? Az említett haveromnak is volt 2 barátnője. Kicsit fura, hogy nem feküdt le velük, de biztos volt rá valami oka, ennyi. Magányügy. Nekem inkább pozitív, hogy nem fekszik össze mindenkivel :D

2016. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!