Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Follow...

Mi a véleményetek Follow Annáról, Viszkok Fruzsiról, Aviana Rahlról és a hozzájuk hasonló youtuberekről?

Figyelt kérdés
Nagyon látszik rajtuk, hogy nem viselkednek természetesen és képmutatóaknak is gondolom őket. :S Ti mit gondoltok?

2017. máj. 17. 20:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Megjátsszák magukat nagyon, mondjuk erre is van igény. De az biztos hogy a nézőközönségük legalább 80%-a tinikből áll.
2017. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
irigykedsz
2017. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Viszkok túl kimért, irritál. FollowAnna normális de 20 éves fejjel nincs mit néznem rajta. Aviana Rahl először irritált, de vannak sminkes videói amik tetszenek, maga a csaj személyisége szerintem túl átlagos és unalmas, belenéztem pár vasárnapi Chili videójába de nem nagyon tudott újat mondani és idegesít ez a túl erőltetett pozitívság. Inkább hallgatok Puzsért abból 5 perc alatt többet tanulok mint 5 ilyen 20 perces videóból, sminkelni meg tudok...:D Minden másra ott a Google. Bőrápolás ilyenek, erről se tudott újat mondani. Akinek van pénze az úg is ad magára, akinek nincs annak meg ott a jó kis 60ft-os élesztő arcradírnak, meg a 650ftos kókuszolaj hajra arcra meg mindenre. :D Most mit kezdjek az 50 000 ft-os termékeivel ha csóró vagyok. :D
2017. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
én minden reggel ÖM-öt hallgatok:D
2017. máj. 17. 20:57
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Annát régebben néztem, most már nem, már nem annyira izgatnak a videói, bár néha még belenézek 1-1 videójába, de amúgy semmi bajom vele. Avit és Fruzsit a mai napig szoktam nézni, bár nekik sem minden videójukat.
2017. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
67%
Anna élőbe nagyon máshogy viselkedik, ismerem
2017. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Srácként annyit tudok mondani, hogy sosem értettem ezeket a beauty videókat. De ha van rá igény és szeretik csinálni, akkor csinálják. Természetesen megjátsszák magukat, hogy a lehető legkelendőbbek legyenek a nézők között, de a hétköznapi élet is ebből áll. A legtöbb általam ismert társaságban vannak olyan emberek, akik kibeszélik egymást, de szemből megy a jópofizás.

Viszkok Fruzsi jól néz ki.

2017. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
én ki nem állhatom Annát... annyira gáz amit művel :D még kb 2 vagy 3 évvel ezelőtt csinált egy nyereményjátékot (asszem karácsonyit) és átbaszott mindenkit... hatalmas felháborodás volt de aztán persze törölt mindent és mintha elfelejteték volna az emberek az egészet. Meg hallottam (szóval nem tudom hogy tényleg megtörtént-e) hogy valami barátnőjével kinevettek egy kövér lányt, ami nem épp egy kedves személyiségre vall sztem :D sunyi, hazudós és közwel sem annyira kedves meg aranyos ...
2017. máj. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%

Fruzsi a legálszentebb szerintem. Gondolom nektek is feltűnt, hogy már egy ideje minden videója szponzorált. Én megértem hogy valaki ebből pénzt szeretne csinálni, jó dolog is ez, de azért van egy szint, egy határ. Innentől kezdve én már azt sem hiszem el amit kérdez, mert tudom hogy ő ezért kap valamit és lehet hogy ennek hatására dicséri annyira a dolgokat, ezért olyan kis jó kedvű meg kedves. Ha valaki elér egy olyan szintet mint ő, akkor gondolom már válogathat kedvére az ajánlatok közül, de én fogadni mernék hogy mindet elfogadja, amiben pénz is van.

Ezért is nevettem, amikor a Coca-Colával csinált videót (ott volt a háttérben egy üveg cola, stb) mert emlékszem hogy egy korábbi videójában mondta hogy utálja a szénsavas italokat. Most akkor hogy van ez? Nem iszik ilyet, nem szereti, de azért ha pénzt adnak neki, akkor ezer örömmel reklámozza őket? Nagyon unszimpatikus lett emiatt, mert tulajdonképpen eladta az elvét, ami az én véleményem szerint egy elég gyenge jellemre vall. Na meg az ilyen emberek szokták még az édesanyjukat is eladni 20 forintért. :/

Beszélgettem az egyik videóssal és szóba jöttek a többiek. Gondoltam megkérdezem hogy mit gondol Fruzsiról, mert érdekelt hogy más mit gondol róla, aki talán még jobban is ismeri és érdekes dolgot mesélt. Mondta hogy volt ilyen beauty találkozó vagy micsoda (szeretem a beauty videókat, de azért egy találkozóra nem mennék el, főleg hogy messze is lenne ez nekem) és oda Fruzsi is meg volt hívva, ahogy a többi lány videós is, akik ebben a témában mozogtak. Úgy is volt hogy elmegy, de kb. 1-2 nappal elötte lemondta és kiderült hogy valami sajtótájékoztató miatt. Tehát tulajdonképpen valami ingyen bizbasz sminkért hagyta ki a találkozót, ahol ki tudja hány ember várta hogy találkozhasson vele. Szörnyen önző és nekem teljesen úgy jön le hogy csak a pénz érdekli.

Szomorú hogy annyi elvakult ember van, akiknek nem tünnek fel ezek a dolgok (hogy például egyszer ezt mondja, aztán azt stb) és oda vannak az ilyen videósokért hogy annyira szép, aranyos, kedves holott az egész egy műmosolyba burkolt lehúzás és kihasználás.

Abban is biztos vagyok hogy pár alkalommal nem az igazi véleményét mondta el a termékekről. Ez csak egy ilyen megérzés. Szóval számomra ő a legirritálóbb, ő az akit már nem követek, de a többiekről nem nagyon tudok semmit sem. Ők is kedvesnek, aranyosnak mutatják magukat a videóikban aztán lehet hogy a felük ugyanilyen álszent. (L/17)

2017. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
73%
nezi meg egyaltalan valaki plaurat? xD nagyon vicces a csaj... egesz szep lett ha megnezzuk de szanalmas amit csinal szerintem. gabin kapaszkodott fel, ez szerintem tok egyertelmu meg nyilvanvalo, nagyon erolkodik raadasul. voltam egy talalkozon es ott beszelgettem egy csajjal aki ismeri szemelyesen, mert joban voltak regebben meg kozel is laknak egymashoz es o mondta h laura elmondta neki h az egeszet az ingyen cuccokert csinalja meg ezert kezdte el. xDDDDD lol nem mintha nem lenne nyilvanvalo mert szinte csak szponzoralt videoi vannak neki is. innen egy csomag, onnan egy loszar. jaa meg bakker egy masik talin amin amugy nem voltam ott, ezt is meseltek, volt vmi sorsolas. minden videos vitt cuccokat es kisorsoltak a nezok kozott akik ott voltak es lauracska a sajat lejart cuccait vitte. :D ha ez nem szanalmas akkor nem tudom mi. szamomra a legtobb videos baromira idegesito, egyedul marist csipem a lanyok kozul, mondjuk o nem ez a bautys fajta
2017. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!