Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vettél már valamit drágán,...

Vettél már valamit drágán, amivel úgy voltál kell/akarod/hasznos, majd nem kellett, vagy csak meguntad?

Figyelt kérdés
Pl belelkesedtél, hogy bringázol, 200ezer körül megvetted, 1-2 hónap múlva meguntad. Vagy gitár, tv, telefon stb stb... Ha igen,akkor mit?
2017. máj. 17. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egy tabletet vettem 100.000-ért, kb. 1 hónapot használtam, azóta csak néha-néha... De egy ideje próbálom jól megfontolni mi az amire szükségem van s mire nincs.
2017. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vettem telómhoz alkatrészeket, de sajna hamar újra betör (üvegfóliástól), így felesleges volt.

Azóta kicsit strapabíróbb telefonom van

2017. máj. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen volt. Most már mielőtt veszek valamit , kétszer is átgondolom,hogy tényleg szükségem van-e rá.

Legtöbbszötlr inkább csak apróságok,de sok kicsi sokra megy.

Pl: okos óra. Egyszer használtam,semmi szükségem rá.

Második lovagló kobak... az is kb háromszor volt rajtam.

Lovak párban.. mondjuk őket nem azért adtam el,mert meguntam,hanem ,mert nem volt hasznos. Szerettem meg minden,de nem volt rájuk időm. Meg amennyi kaját megettek,nem keresték vissza az árát.

Meg rengeteg apró dolog: műanyag hordó(sose használtam) bőr bakancs(ez sem volt rajtam soha) "ezredik" körömlakk, mindenféle dísz, "százezredik" ágynemű,plüss,párna. Ruhák.

2017. máj. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tablet..

Kb 1 hét múlva eladtam ugyanannyiért, mint vettem.

2017. máj. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Ja, egy Burberry kabátot :D Nem meguntam, csak azóta változott a stílusom, és már nem nagyon hordom, max különlegesebb alkalmakra.
2017. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ritkán veszek nagyon nagyon drága dolgokat, és azokat ált. ki is használom.

Olyan már több is volt viszont, hogy értékéhez képest drágán vettem dolgokat, aztán mégsem váltak be, és vagy odaadtam vkinek, vagy a kukában landoltak.


Pl. 10ezer Ft-os alapozó (biztos jó, mert jó márkájú... hát az 1000 Ft-os Essence is jobb volt), 9e Ft-os rúzs (ami jó minőségű volt, de mivel elég változatosan sminkelek és mindig más színt kenek fel, használtam olyan 15x max, aztán már lejárt a szavatossága, és nem volt ANNYIVAL jobb, mint egy drogériás), 5e Ft-os illatgyertya (meguntam az illatát).

Meg olyanok voltak, hogy nem drága dolgokat, de egy csomó mindent vettem, hogy így DIY, úgy fogok barkácsolgatni, aztán elment a kedvem tőle (gyöngyfűzés, ékszerkészítés stb.).

2017. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vettem egy fekete Ferrari 458-ast, de alig néztek meg benne az emberek, így le kellett cserélnem egy pirosra. Azóta az sincs már meg, most egy narancssárga Lamborghini Aventadorom van de azt sem tudom hogy megérte e a 103 millió forintot...
2017. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!