Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ki kellett volna...

Szerintetek ki kellett volna szállnom az autóból és kérdőre vonni autóstársamat?

Figyelt kérdés

Ma volt egy kisebb atrocitásom, körforgalomnál kicsit benéztem a helyzetet és nem láttam, hogy jobbra indexel az ember, így későn indultam kb. 3 másodperccel, erre a mögöttem haladó rámdudált, majd mentem egy kört a körforgalomba, gondoltam nyerek kis időt, ha netán mögöttem jönne ne szitkozódjon, megtettem azt a bizonyos kört, erre látom, hogy ő is jön velem, amikor megláttam ,hogy mögöttem van már késő volt az irányjelzőt kiettem így nem akartam megzavarni senkit, hát kihajtottam a kijáraton. Jött utánam a csávó, de szinte a vadrácsát a kocsim csomagtartójára tette közben mutogatott és látszólag ordibált. Lámpához érkeztünk, épp váltott sárgára, kénytelen voltam átmenni, mert betolt volna a kereszteződésbe.( remélem nem kapok csekket) majd a következő lámpánál piros volt, ő mögöttem kb. 10 centire "túráztatta" az autót. Gondoltam kiszállok, és megkérdezem, hogy mi a baja. De valamiért féltem, bepánikoltam. majd előzött és rámhúzva kicsit a kormányt továbbment.


Kövér,fiatal arcú kezdő sofőr vagyok, ezt azért írom le mert 1: igaz. 2: lehet az volt az oka, hogy inzultált.

Ha kiszálltam volna és szerintem azt provokálta ki, iszonyatosan megvert volna. Szerintetek is az volt a célja? Még soha életembe nem verekedtem...


Ti kiszálltatok volna megkérdezni, hogy miért sodor veszélybe ?


Ezután az eset után szinte beszélni nem tudtam, még este is dadogtam.

Ambivalens érzések kerülgetnek. Ki kellett volna állnom magamért, de lehet, hogy most intenzíven lennék. A másik meg, hogy jól cselekedtem, de mással is megcsinálja ugyan ezt és az lehet, hogy szitu közben pánikól be és mondjuk satuzik és nekilökik egy fának...


Mint írtam, az eset után pánikoltam be...


2017. márc. 14. 22:51
 1/8 A kérdező kommentje:
18/fiú. 1.5 éve vezetek - már ha érdekel valakit-
2017. márc. 14. 22:53
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Erre nem tudok egyértelmű választ adni, de nem minden esetben kell neked ebbe belemenni, sok örült hülye van az utakon, akik 2 másodpercet nem tudnak várni. Előttem is szoktak lenni olyan vezetők, akik nem tudják mit akarnak, ez látszik és ez őt bosszanthatta, én ilyenkor nem idegesítem a sofőrt előttem, nyugalommal kivárom, mert az rosszabb. Ha ő ilyen közel megy hozzád, akkor nem tartja be a követési távolságot, veszélyezteti a te biztonságodat és ha nekedmegy, akkor ő lesz a vétkes.

Szerintem nem kellett volna kiszállni, ilyen parasztok mindig lesznek az utakon, ne törődj vele, de azért azt vedd figyelembe, hogy akármit is csinálsz, határozott legyél, mert egy bizonytalan sofőr kiszámíthatatlan.

2017. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiszálltam volna, és kihúztam volna az ablakon keresztül az biztos, volt is már vitám ami ilyen mértékig ment el, a többi autós meg mögöttünk kivárta míg visszazavartam az autójába az illetőt, fel vagyok készülve az ezekre a helyzetekre, nem is félek először ütni, lehet ezeknek jobban fáj 1-2 pofon, de inkább az ilyen kapjon, mint Én egy pár tízezres csekket.
2017. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Jól tetted, hogy nem szálltál ki, mert a szart is kiverte volna belőled.
2017. márc. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

ilyen paraméterekkel minek szálltál volna ki?

a verekedés a bunyó egy olyan cselekvés amit tanulni kell,rutint szerezni benne.


mondjuk a bosszúról nem feltétlen kellett volna lemondanod.

még régen egy kispolszkival jártam pár évet.

azt a kocsit senki nem tisztelte az utakon,de egyszer hasonló történt mint veled,csak egy gizda csaj vezetett.

ki is pattantam a pirosnál,de kikerült és inkább áthajtott a piroson,amikor meglátta,hogy egy magas kigyúrt ugrik ki a kocsiból.

váltott a lámpa,úgyhogy sunyiban követtem,nem ment messzire.

leparkoltam odasétáltam,addigra már nem volt ott,ezért mind a 4 kerekét kiszúrtam a kö-csögnek a combozómmal.


amúgy annyi a tanulság,hogy ha ezt a megalázottságot nem akarod átélni még egyszer,akkor elkezdesz boxolni járni,tanulsz és képzed magad a közelharc terén és akkor nem kell félned,tartanod a legtöbb kö-csögtől.

2017. márc. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, azért már ne legyen az az élet része, hogy pár idegbeteg kretén miatt készültségben legyenek normális, egészséges emberek.

Ez kihatna a magánéletére, párkapcsolatára, stb.

Nem mindenki szeret "zombozókéssel" járkálni.

2017. márc. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, egy olyannal futottál össze, mint az ötös válaszoló. Sajnos, nálunk sok ilyen autós van. Autóban vezetik le a feszültséget, amit az élettől kapnak.
2017. márc. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Suliba volt már, hogy "nagyon" megvertek, épp azért mert nem szóltam vissza, ha meg vissza szóltam volna azért, de a srác azt mondta, hogy azért vert meg mert nem szóltam vissza. Az örök trauma marad, kirúgta a lábam, beletérdelt az arcomba, hasba rúgott, oka tényleg nem volt, a nyuszika meg a sapka szitu volt, sok ember irritál ha a másik kövér. Én abban a szituban se ütöttem, inkább tűrtem. De tegnap félelmetes düh volt bennem, lehet ott akart kibújni az iskolai vegzálások okozta indulat. Ott az sem számított volna szerintem, hogy irtózom az emberektől, oda mertem volna menni, de tényleg kiütötte volna belőlem még a jóindulatot is a csávó. Ha már volt Fiat Polskis történet, hát én Suzukival járok, Swift se szenved túl nagy elfogadást. Volt egyszer a rádióba, hogy a Swiftesek miért nem mennek az út szélén, hisz annyit se érnek... lehet hallotta a fazon és csak annyi volt ,hogy az út szélére akart parancsolni.
2017. márc. 15. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!