Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bekepzelem a...

Szerintetek bekepzelem a dolgokat vagy tenyleg vannak?

Figyelt kérdés

Sokszor látok olyan dolgokat amik nincsenek is ott.

Vagy olyanokat amik a környezetem szerint nincsenek is ott.

Elismerem van,hogy olyan dolgokat hallok amit más nem,rossz a fulem és kész.

Vagy fura dolgokat látok akár a szemem sarkából akár este elalvás előtt,ez van játszik velem a szemem,biztos rosszul látok.

Na de mit csináljak akkor ha tényleg tudom vagy úgy érzem h valóság volt az ami lattam?

Előzmény:2eve volt egy olyan ejszakam amikor fekete arc nélküli alakokat lattam és persze nem hiszik el h láttam amit meg is értek bár szerintem nem csak bekepzltem.

Mostanában viszont esténként mikor mar hulla vagyok és nyomkodom a telóm,percekkel az elalvás előtt,egy hatalmas pók birizgalja az orrom és előttem szalad át.

Olyan nagy az ágyam, mégis minden este képes gyakorlatilag a pofamon atlepkedni.

Ahelyett meghuzna magát és nem keltene feltűnést.Viszont mikor felkapcsolom a villanyt, már nincs ott,vagy még épphogy halványan latom.

Viszont egyszer elkaptam és még l is oltem.

Na most mivan?

Be is képzelem a pokot de van is?

Előre is köszi:D 18/l


2017. máj. 19. 02:13
 1/5 anonim ***** válasza:
elalvás helyett halálig szórakozol a telefonoddal, nem csoda ha érzékcsalódásaid vannak
2017. máj. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ella G. válasza:
Sajnos skizofrèn vagy. A legközelebbi ideggondozóból kèrj idöpontot, ès szedd a gyógyszert. Menj el leszàzalèkolàsra is, pihenj ès szigorúan tilos böjtölni. Kezelhetö betegsèg.
2017. máj. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Az utolsó válaszoló pedig nem tudom miért ír olyan betegséget erre amiről ezek szerint azt sem tudja mi a tünete.
2017. máj. 19. 09:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy mielőtt álomba szenderülnél a valóság és a képzelet összemosódik a fejedben? Én elszenderedés előtt mindig olyan hülyeségekre gondolok, semmi értelmük nincs, nagy kotyvasz.


Összemosódik a valóság és a képzelet.


Ha azt a pókot egyszer már megölted, másnap reggel a holteste még megvolt? Ma este legyen egy zsebkendő a kezedbe, s ha megjelenik a pók nyomd össze vele, s ragd le az íróaszalodra.


Telefonozást elalvás előtt hagyd abba, nagy eséllyel az is lehet a hibás.

2017. máj. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam ilyeneket "látni", mikor már hetek óta napi három órát alszok, és kávé-stressz diétát tartok.

Ilyenkor kell 1-2 nap, amíg pihensz, alszol sokat. Plusz sokat segít, ha vitamindúsan étkezel.

2017. máj. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!