Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beképzelem a dolgokat. Ma itt...

Beképzelem a dolgokat. Ma itt volt a barátom és boxerba feküdt én bugyiba. És szerintem én halálosan rettegek egy babától ami igaz is. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
És félek hogy ahogy ott feküdtem mellette benyúltam az alsónacijába. De ezt szerintem bekébzelem, mert halálosan félek a terhességtől, de mi van ha mégsem? Ráadásul maszturbáltam. LEHETSÉGES AZ HOGY AZ AKARATOM ellenére benyúltam a nadrágjába, vagy csak halálosan félek? NEM KAMU.
2009. márc. 26. 18:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szóval félek hogy nem direkt csináltam hanem csak úgy " tudat " alattiba.
2009. márc. 26. 18:28
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy odanyúltál nem leszel terhes.
2009. márc. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
én többször is elolvastam,de nem értem a kérdést....mi van?
2009. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Menj pszichológushoz..

Ne haragudj, de ez nem normális...

2009. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval,ha jól értem akkor a barátod mellett maszturbáltál és hozzá is nyúltál a barátod nemiszervéhez és most attól félsz,hogy így terhes lehetsz.Nos,nem igazán lehetsz terhes,de tényleg forulj egy szakemberhez ezzel,mert kezelhető.EZ SEM KAMU!
2009. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, épp az, h nem is nyúlt hozzá emlékei szerint! Ez tényleg beteges, ne haragudj! Pszichológus!
2009. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Adok egy jó pszihológus nevet neked ha szeretnéd... :-DD



De ne nyúlkálj más fia alsógatyájába mert terhes leszel az 100% , hogy gondolod hogy nem lehetsz terhes , persze hogy az lehetsz , istenem ha ilyen könnyen menne hogy csak egy alsógatya kell hozzá nem is kéne ez az oldal meg egy darab nődoki sem , remélem nem komolyan irtad ezt a kérdést vagy azért irtad ki mert 10 éves vagy de akkor meg mit keres melletted egy fiu???



Ezt nem hiszem el , de marha jót röhögtem rajta :-DD :-DD :-DD :-DD :-DD

2009. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

:-DD :-DD

Ekkora baromságot!Ez komoly?

2009. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Csajok, szerintem megvan a nap vicce:D
2009. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy veszem ki a kérdésből, hogy nem tudja, hogy bele nyúlt-e abba az ominózus gatyába.. :P Ejha.. :D

Mindenesetre a kérdés feltevőjének:

Ne élj még szexuális életet!

Nézd inkább még a Bambit DVD-n!

Csináld meg a leckéd és feküdj le korán, holnap suli, és a kisegítő osztályba járni fáááárasztóó lehet! :)

2009. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!