Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Srácok! Írnátok olyan dolgokat...

Srácok! Írnátok olyan dolgokat, amiket ha egy lány tesz, gyakorlatilag azonnal kiábrándultok belőle és kirohannátok a világból?

Figyelt kérdés

Legyen az ismerkedési fázisban, vagy nem is kell ismerni, és látod, hogy csinálja az utcán.

Nekem például:

Minden rendben, de erre elővesz egy hatalmas nagy cigit, meggyújtja, és akkora füstöt fúj, hogy kis híján a Holdról is lehetne látni.



2017. máj. 4. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

A cigi engen nem annyira zavarna, de:


-aki nem tud kultúráltan étkezni (csámcsog, fröcsög közben, mert beszél)

-a női dolgait nem tudja kultúráltan intézni

-ha mellettem randizni jár, ismerkedik társkeresési céllal

-alpári viselkedés

-ha megpróbál hülyének nézni (nem mondom, hogy nem lehet, de akkor csinálja nagyon ügyesen, hogy ne tűnjön fel)


Biztos van még ezer dolog, ezek most a legutóbbi "párkapcsolatom" gyöngyszemei voltak.

2017. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
A cigi undorító
2017. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

- "dik" és "gyá" szó használata

- kutyás snapchat filter

- snapback sapka

- erőltetett nevetés

- autópálya vastagságú rajzolt szemöldök


ha ezek nincsenek, felőlem nyugodtan cigizhet

2017. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha úgy ismerkedik velem, hogy közben van barátja.

Felszínesebb dolgok közül a cigi, piercing, tetoválás, nagy műköröm, részegség ami visszataszító.

2017. máj. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Carragher_x ***** válasza:
100%
Közönségesség.
2017. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha buta. Pl. elmeséli első randin, hogy a Föld lapos.

Ha nagyképű gyökér. Pl. kajáláskor megszólja a takarítót, hogy milyen szánalmas ő és a munkája.

2017. máj. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

pl húzogatja a szerszámom és egyszer csak megszólal,hogy neki nincs kedve tovább.

Ami pedig eleve taszít nőn,azok a sötét tónusú férfias tetoválások.

2017. máj. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Volt már pár barátnőm és sok lánnyal randiztam, nekem az alábbi dolgok tudnak nagyon lohasztóak lenni:


- dohányzás. kellemetlen szag, büdös száj, nem nőies számomra. Nekem ez elég nagy mínusz.


- állandó sminkelés, frizura igazgatás. Baromira zavart amikor a barátnőm a kisboltba nem volt hajlandó kiugrani fél óra sminkelés nélkül, amikor meg mentünk valahova minden autó ablakában meg kirakatban magát nézte hogy rendben van-e a haja. Persze jó ha valaki igényes magára de egy ponton túl nagyon idegesítő.


- káromkodás. Szerintem nagyon kiábrándító ha egy nő sokat káromkodik(persze pasinak se túl szimpatikus). Persze, néha ha indokolt belefér, de ha az alap beszédében benne van akkor az elég lehangoló.


- állandó szelfizés, facebookozás, telefonozás. Ezzel is ki lehet kergetni a világból. Volt csajom reggel felébredt, ahelyett hogy kicsit összebújtunk vagy dumáltunk volna rögtön végigpörgette az összes közösségi oldalt, bárhol kajáltunk azonnal fotó és fel instára, konstans szelfizgetés meg bejelölés hogy hol vagyunk éppen. Idegesítő tud lenni egy idő után.


- túlzott parfümhasználat. Nagyon nem kell magyarázni. Férfiaknál ugyan úgy előfordul, borzalmas ha valaki nem érzi a határt és tömény illatfelhőt húz maga után.


- tetoválás, tetovált szemöldök. Nagy divat mindkettő, nekem egyik se jön be csajon. Egy kis mintha lehet szexi, de egy böszme nagy, színes tetoválás egy szép női lábat vagy hasat elront nekem.

2017. máj. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Káromkodás, cigizés, piálás, jégkirálynősködés, egyéniség/ész/humorérzék hiánya, túlzott extrovertáltság.


21/F

2017. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
drogozás (cigi pia beleértve, mivel drogok), pitsáskozás, femináciskodás, retardált, emberellenes étrend (pl vegán), folyton idegen szavakat rak bele a mondatba ok nélkül... ilyesmik.
2017. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!