Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire jó ez? (Bővebben lent írnék)

Mire jó ez? (Bővebben lent írnék)

Figyelt kérdés

Nem értem ezt a részegedjünk le témát. Már a 14 éves fiatalok túl vannak az első másnaposságukon. Mire jó ez, kérdezem én?! Nem mondom hogy én alkohol szűz vagyok. Én is szoktam inni, 2-4 hetente vesz valaki sört mindenkinek jár egy. Kiülünk egy mezőre ott keresünk egy vadászlest. Leülünk felpattintjuk kortyolgatjuk és beszélgetünk. És utána elrakjuk az üres dobozokat és a legközelebbi kukába beledobjuk. Elbeszélgetünk lazán 4-5 órát egy szombati napon. Mondjuk 3-tól 8-ig. Nem rugunk be, nem leszünk kótyagosak és megvagyunk nélküle. Ezért nem értem mire jó hányni, négykézláb mászni? Másnap meg szenvedni mert olyan sz@rúl vagy..Nem kell kötökedni hogy "16 évesen egy sört se igyatok". Szerintem havi 1x bőven belefér egy baráti beszélgetésbe. Ebbe sem tudtok belekötni NEM havi 1x jövünk össze minden héten de csak 1x iszunk egy hónapban. Köszönöm hogy elolvastad, szeretettel várom a hozzászólásokat. További szép napot kívánok!

16/f



2017. máj. 21. 17:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ. Nem értem én ezt a világot.. :D
2017. máj. 21. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!