Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ez a mennyiség mire utal,...

Ez a mennyiség mire utal, kevésbé bírom?

Figyelt kérdés
huszonévek közepén járó srác vagyok és így azt tapasztaltam hogy az én mennyiségem ami már nagy ivászatnak számít szóval amit még épp hogy tolerálok és nem vagyok tőle rosszul az kb. egy liter bor, és 2-3 sör. tőlem fiatalabbaktól hallok eszméletlen mennyiségű piafogyasztásokat, nem tudom mi valós és mi hencegés belőle (régebben sem ittam soha többet, sőt inkább kevesebbet) mostanra valahogy így állt be. kérdésem hogy ez átlagosnak számít, vagy kevésbé bírom?
2017. máj. 19. 18:55
 1/5 A kérdező kommentje:
nem írtam bele de azt hiszem egyértelmű hogy ez sem rendszeresen van, hanem havi néhány alkalommal
2017. máj. 19. 18:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem töményből 6 deci volt a legtöbb amit ittam.Borból 3 liter.Ezektől nem voltam rosszul, másnapos.De ez a mennyiség csak jobb fajta italokra vonatkozik.(Vettem már olyant is,hogy egy korty után elhajítottam az üveget.)Persze nem sok értelme van ennyit inni.Mert megzavarodik tőle az ember és baromságokat csinál.
2017. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Bőven az átlag felett vagy, úgyhogy fogd vissza magad.

Üdv.:

A májad

2017. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ mennyi idő alatt. Én pl. ha 4 óra alatt kell meginnom x mennyiséget, kb. fél liter tömény az amit még úgy meg tudok inni hogy nem vagyok full részeg de már érzem rendesen, nyilván ha 1 órán belül innék meg fél litert akkor elhánynám nagam, ha meg van rá 8 órám akkor meg kb. semmi. Én is ittam eszméletlen mennyiségű alkoholt párszor de azt mindig minimum fél nap alatt. Egyszer volt hogy reggel 9-től éjfélig megittam 9 felest 3 pohár bort és 8 sört, ez volt a legtöbb amit hányás nélkül képes voltam meginni, de ez még 19 éves koromba volt mikor 100kg körül mozogtam és nagyon benne voltam a piálásba mert minden hétvégén buli volt.
2017. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát ezt így egész estés programnak értettem, tehát több óra
2017. máj. 20. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!