Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek, ha nem motivál...

Mihez kezdjek, ha nem motivál semmi?

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok, de nincs szakmám. Ez annyira elkeserít, hogy a velem egyidősek mind megtalálták önmagukat, boldogok, egyetemre járnak, párkapcsolatban vannak, én meg itt vagyok a négy fal között, egész nap csak fekszem és bőgök, mint valami óvodás. Tudom, hogy ki kéne mozdulnom, de nincsenek barátaim, meg amúgy is, hová mehetnék? Mindenhez pénz kell, mi meg csórók vagyunk. Olyan igazságtalan az élet, hogy már csak azt kívánom, hogy döglenék meg végre.
2017. máj. 22. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mész okj-s képzésre és tanulsz szakmát?
2017. máj. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már beiratkoztam igazából, de a listán szereplő képzések közül semmi sem érdekel. Persze valamelyikre mindenképpen menni fogok, mert mégiscsak kell valami szakma.
2017. máj. 22. 08:26
 3/6 anonim ***** válasza:
engem se erdekel semmi, pont igy jartam mint a kerdezo, csak errefele felnottkent keves lehetoseg van tanulni, ingyen nincs szakma max a munkaugyi kozpontban de oda nehez bejutni, minden mas fizetos, mar rajottem megerne fizetni is csak egyik valaszthato szakma se erdekel, nem akarok se pincer lenni se szakacs se ács es meg sorolhatnam, ezeket ha akarnam se birnam megtanulni, max a pincert de en utalom az embereket es mosolyogni se tudok szval ez se jo, csak a halal menthet meg engem.
2017. máj. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kiről írtad ezt az álkérdést?
2017. máj. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érettségid van? Ha nincs akkor csinálj és menj egyetemre ha van de nem elég jó akkor meg csinálj újra egy-két tantárgyat meg szerezz nyelvvizsgát hogy legyen elég pontod és mehetsz az egyetemre, ha úgy érzed hogy ez nem fog menni akkor meg marad az okj. Ha az Okj nem jó akkor meg így jártál...
2017. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Interneten is tudsz ismerkedni, nyelvet tanulni, lépj be csoportokba... Sportolj, a tanfolyam is nagyon jó, mozdulj ki, barátkozz. Mindig csak az első lépés nehéz.
2017. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!