Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek gáz ha egy...

Lányok szerintetek gáz ha egy fiú egy kicsit elérzékenyül egy filmen?

Figyelt kérdés
Ne ugy képzeljétek el hogy bőg vagy taknya nyala egybefolyik hanem csak egy kicsit konnyezni kezd mert atelte azt a filmet

#Kinos?
2017. máj. 22. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Hogy az istenbe lenne már gáz? Felőlem taknya-nyála is egybefolyhat, ha valami azt váltja ki belőle. Egyáltalán nem kell szégyelleni.
2017. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Te jó ég!Miért lenne gáz?Egy fiúnak nem lehetnek érzései?
2017. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

Az inkább cuki :D

Egyáltanán nem gáz ;)

2017. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nyugi ez egyáltalán nem probléma szerintem. Én is 17 éves fiú létemre simán tudok sírni egy filmen de még akár egy zenén is pedig külsőre meg nem mondaná senki hogy ilyen vagyok mert külsőre elég nagy vagyok meg kondizok is. De mondom bármikor tudok könnyezni az ilyeneken. :)
2017. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyátalán:)
2017. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, nekem imponálna is, ha nem faarccal üli végig az egészet.

Nem zavar, ha elérzékenyül, ahogy az sem, ha szereti a rajzfilmeket, vagy bármit.

Nagyobb élmény olyannak filmezni, aki tényleg élvezi, és benne van a filmben (mármint érzelmileg :D)

2017. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz!


Még én is elérzékenyülök néha, pedig én egy betonkemény leszbikus vagyok. ^_^

2017. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 6


Válaszod olvasván lett egy mosolyogtató flash szemeim előtt..."s benne van a filmben (mármint érzelmileg"

Szóval, erőszakos jelenetnél ismerősöd arcán harci gyűrődések sokasága jelenik meg, mint a filmen látható darabolós gyilkosnál...ezt, milyen szeretettel lesnéd vajon és mekkora élmény lenne számodra:DDDDDD

Bocsi:DDD


Komolyabban...

Valamely szempontból e jelenség megmutatja azt, hogy valakiben vannak ( még ) érzések és nem csak beszélni tudás róla;)

2017. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!