Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire jó ötlet ez?

Mennyire jó ötlet ez?

Figyelt kérdés
A volt barátommal szakítottunk mert megcsalt (csak egy csók volt) és ennek a szüleim nagyon örültek mivel ők soha nem szerették és úgy gondolják hogy bolond mert katona. Én és az exem is úgy gondoljuk hogy mi csak ketten vagyunk jók együtt ezért arra gondoltunk hogy ha betöltöm a 18-at akkor elmegyünk innen és együtt fogunk élni. Mennyire jó ötlet ez?

2017. máj. 24. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem ötlet, ez álmodozás. Kis naiv kislány és a "herceg" története lenne. A herceg aki annyit keres hogy nem tudna eltartani téged. Valószínű 1 hónapon belül futnál haza a szüleidhez.

Amúgy hol akartok együtt élni? A birtokon a semmi közepén?

2017. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát jogilag megtehetitek. De ha szakítottatok, akkor hogy gondoljátok mégis, hogy elmentek? Ezt nem értem...
2017. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erről az a katona ismerősöm jutott eszembe aki elhagyta a telephelyen az ügyeletet és a parancsnok nem találta ott és büntetése az lett hogy a fizujából levontak 60 ezret, a gyerek meg annyira leégett a hónapra hogy a tesójától kért kölcsön Valentin napra hogy vehessen a nőjének virágot.:DDDD Idén bearanyozta ez a sztori az én Valentin napom is.:D
2017. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor is meg fog csalni. Persze kivéve, ha nem kezdtek nyított kapcsolatba vagy hasonlóba, ahol a mással kefélés-romantizálás nem számít megcsalásnak.
2017. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!