Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Unalmasnak, kiszámíthatónak...

Unalmasnak, kiszámíthatónak és egysíkúnak tartanak az emberek, szeretnék változtatni, ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy szeretnének leitatni, mert olyan kíváncsiak, hogy én milyen vagyok részegen, felszabadultan.

Alapból nem szoktam alkoholt inni, nem szeretek táncolni, picit távolságtartó vagyok, de ezt már unom.


1 hónap múlva lesz egy buli, ahol szeretném egy teljesen új arcomat mutatni, azt akarom, hogy lássák érdekes vagyok, ezért egy teljesen új arcomat akarom megmutatni.


Arra gondoltam, hogy tőlem szokatlan, picit merészebb ruhába megyek, iszok majd alkoholt, táncolok és társasági életet élek, még akkor is, ha ez picit távol áll tőlem...


2017. máj. 12. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Merészebb alatt k*rvásat értesz? Ezt hanyagold, a többi stimmel.
2017. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, de nem kell a cicidet kidobni instant mindenkinek, mert akkor olyan fajta emberek fognak rád tapadni akiktől távol állsz, fuckboysok, akiket nem tudsz kezelni, és csalódás fog érni.
2017. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó ötlet.

Azok az emberek, akik olyan dolgot erőltetnek, amit te nem szeretnél és meg akarnak változtatni, nem a barátaid, nekik nem kell semmit bizonyítanod.

2017. máj. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!