Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális ha 14 évesen nem...

Az normális ha 14 évesen nem történik velem semmi?

Figyelt kérdés

Jó tanuló vagyok, szinte mindenből 5-ös. Van pár barátnőm, akikkel szoktunk közbe sétálni, meginni egy forrócsokit, ez-az. De a legtöbb korombeli lány ennyi idősen már pasizik, meg nagy baráti társaságokkal jár szórakozni. Én már akkor is ideges vagyok, ha egy számomra teljesen közömbös fiúval kell beszélnem.

Ez így normális? 14/L



2015. nov. 8. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok.. :) és nem tudom h normális-e.
2015. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Én is ilyen vagyok. Teljesen normális! Nem kell ugyan olyannak lennünk mint mások. Nekem kevés barátom van de nem bánom. Nem járok bulizni mert annál sokkal komolyabb vagyok mint egy házibuliban leigyam magam és lefeküdjek minden második sráccal. Ideges vagy ha egy fiúval beszélsz, persze hiszen nem tudod mit szeret miről beszéljetek hogy ne legyen unalmas egyik fél számára sem. A pasizást sem kell elsietni. Nincs baj ha a fiuk számára nehezen vagy megkapatintható mert aki elér az küzd érted és megtart. Normális vagy csak más mint a többiek nincs ezzel baj ;) 14/l
2015. nov. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Minden pillanatban történik veled valami, csak azt nem tekinted valaminek.
2015. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) örülök hogy nem csak én vagyok ilyen.
2015. nov. 8. 13:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyennel akarsz beszélgetni írhatsz #2es vagyok ;)
2015. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi:) lehet majd írok.
2015. nov. 8. 14:30
 7/13 anonim válasza:
79%
De beszelgetni se szoktal fiukkal?
2015. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán. Csak max hittanon, mert az egy beszélgetős, szabadabb óra.
2015. nov. 8. 15:50
 9/13 bogcsi15 válasza:

hat velem ez 13 eves koromig volt, most 14 vagyok, es tobbet vok fiukkal mint lanyokkal, de en 5.ben atmantem egy nyolcosztalyos gimibe, ezert nem en voltam az egyetlen akivel ez volt. de sose voltam ideges

szerintem probalj lenyugodni, foleg ha azzal a sraccal beszelsz aki tetszik neked ;)

2015. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a választ:)
2015. nov. 9. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!