Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik velem? Normális ez?

Mi történik velem? Normális ez?

Figyelt kérdés

Ha belenézek a tükörbe, hosszan elcsodálkozva nézek ki a fejemből, mintha az az ember, aki vissza néz nem én lennék. Nem tudok azonosulni se a külsőmmel, se a belsőmmel, se a nevemmel. Miért van ez? Idővel helyre áll, vagy elkéne mennem pszichológushoz?


Külsőleg: kék szemű, barna hajú, sovány, magas lány vagyok.

Belsőleg: sértődékeny, önbizalomhiányos stb.


Külsőleg viszont másnak képzelem el magam, tehát úgy érzem, vagy nem tudom hogy fejezzem ki magam, hogy alacsony, sötét hajú, szeplős, kicsit husisabb lány vagyok. Mozgás koordinációban sem tudok alkalmazkodni a jelenlegi adottságaimhoz. (Pl. beverem a fejem, mert azt hiszem, hogy simán elférek valami alatt, mivel alacsony vagyok, közben nem. )


Ez valamiféle testkép-zavar?


2014. máj. 17. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Hát ez azért elég ciki, még a majmoknak is van Én-képük.
2014. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves első válaszoló eme igen mélyre szántó gondolatmenetet! :)
2014. máj. 17. 15:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Menj orvoshoz szerintem.
2014. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
szerintem is el kéne menned pszichológushoz
2014. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet, de én is az orvost javaslom, mert ez elég furán hangzik.
2014. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nem normális dolog,orvoshoz kéne menned.
2014. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy az életkoromból adódóan és a rajtam bekövetkező változások sorozata miatt érzem magam "idegennek" és ha elnyerem a végleges magasságom, szélességeim, "paramétereimet" akkor majd jobb lesz? vagy ne totózzak, húzzak orvoshoz?
2014. máj. 17. 15:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem múltál el még 15, annyira foglalkozz még vele, kamaszkorban midenkinek van 1000féle kínja-baja, jórészt minden ok nélkül. Ha már egy kicsit idősbb vagy, akkor beszélgess el erről egy szakemberrel.
2014. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fiatalabb korodban husisabb voltál?
2014. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
2-3 éves koromban husisabb voltam, aztán utána eloszlott rajtam a tömeg, meg akkoriban sokat nőttem. Aztán öt-hatodikban én voltam a legalacsonyabb az osztályomban, aztán hatodik utáni nyáron nőttem jó 15 centit, és én lettem a legmagasabb, még a fiúk közül is. Akkor nagyon sokat szekálltak a magasságom miatt, sőt még most is sokszor az arcomba vágják,hogy az átlag magasságú férfiaknál is magasabb vagyok, és még nőhetek, mert 18 alatt vagyok. Viszont testileg és lelkileg is másabb vagyok, mint az "átlag". A lelkem elég érzékeny, így mindent magamra veszek, és bele sem gondolok abba, hogy " mi van ha nem is igaz, csak azért mondják mert féltékenyek" vagy ilyenek. A magasságomon kívül meg semmi más nem utal arra, hogy jóval elmúltam már 15. Még nagyon gyereknek érzem magam..
2014. máj. 17. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!