Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jó ötlet lehet egy afrikai...

Vanitas kérdése:

Jó ötlet lehet egy afrikai vendégmunkással járni? Mennyire vizsgálják ki a betegségeiket mikor idehozzák őket dolgozni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem nem rég egy afrikai származású emberrel,nagyon jó hozzám és szimpatikus is nekem.De a családom mindig azt mondja nekem ne foglalkozzak vele,mert biztos valami betegsége van.(Szerintem kissé gonosz dolog,hogy előítéletesek,de nem árt az óvatosság)

2017. máj. 26. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2017. máj. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha vendégmunkás akkor az teljesen legális. Mit dolgozik (?) gondolom te ismered azt a helyet ami a munkahelye, milyen híre van, milyen infójaid vannak, jó hely, tiszta hely, vagy valami tré, tróger hely ?

Elviekben nem tartózkodhat az országban és hivatalosan nem dolgozhat anélkül, hogy ne vizsgálták volna be fertőző betegségekre, hogy esetleg nem-e hordozója valami nyavalyának.

A helyedben azért óvatos lennék és nem ugranék egyből, fejestül az ágyba vele. Van szád, kérdezhetsz is tőle, meg ilyenek.

2017. máj. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké,csak kissé bunkóság megkérdezni,hogy nem beteg e,csak úgy. Am igen hivatalos hely.Cirkusz.
2017. máj. 26. 00:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Meddig van szerződése, mennyi ideig szándékozik itt maradni az országban, ezt mind tudnod kellene. Meg/ki kellene ismerned őt, udvarolnia kellene, beszélgetnetek és akkor kevésbé lenne kínos egyszer csak előhozakodni a felmerült, félelmeiddel. Hallottam én már olyat is, hogy valaki papírokat kért egy külfölditől amin szerepelt, hogy HIV-re negatív.
2017. máj. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az év ötlete! Egyedül találtad ki? 😂
2017. máj. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Oké,csak kissé bunkóság megkérdezni,hogy nem beteg e,csak úgy."


Hát, ha így látod, akkor bizony te nagyon éretlen vagy. Akkor még sokszor meg fognak vezetni az életben, ha ennyire szerencsétlen vagy és nem mersz semmit megkérdezni se.


Ma már azt sem ciki, ha együtt elmentek vizsgálatokra. Sőt, illdomos is.


Hepa, HIV, human popilloma, stb.

2017. máj. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Ennyire kevésre tartod magad kérdező? Vagy ilyen szörnyen csúnya vagy?
2017. máj. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%

Heheee hát drágáim, story time jön:)


Még tavaly, a villamoson összeszólalkoztam egy mint kiderült algír színész-közgazdász fiúval (afrikai ország riadó riadó) aki 2 napot volt itt az országban. Na ez a csávó aztán levakarhatatlan volt, nem mellesleg baromira tetszett. Nagyon helyes volt, eskuszom totál a volt szerelmem ugrott be ha ránéztem. Nagyon nagy forma volt, minden este allandoan hivogatott munka utan, es franciaul kellett beszelnunk, mert ő nem tudta olyan szépen kiejteni a szavakat :D . A fél életét megtudtam, a masik felét meg az instagram-facebook révén.. Egyszercsak elmesélte hogy bár nem történt köztünk semmi a puszin kívűl, nagyon vágyik rám, és fogalma sincs miert, de boldognak szeretne engem látni,mert kicsit magát látja bennem, amikor még pár éve nem volt semmije (blicceltem a villamoson, bérletem lejárt már akkor egy hete, csak bedobtam a francia dumat az ellenor nem piszkalt tovább a fiú meg odajött hogy merre van a corvin-negyed...) na hát emberek valahol itt kezdődik az amikor tudod h valaki nem csak kihasználni akar.

Eleg sokat beszelgettunk es mondta hogy ő annó SOS aids alapitványnál dolgozott es kegyetlen helyeken is voltak előadni meg önkénteskedni. Olyannyira h minden egyes akcio utan hiv-aids tesztekre jártak- jó sok fotót küldött ezekről, bizonyítéknak, hogy ő nem beteg, nagyon nagyon vigyáz ezzel a témával, és rendkívűl óvatosa nőkkel. Mimdig celozgatott h ha én is tiszta vagyok és nem vagyok beteg akár gumi nelkul is csinalhatnank majd (csak a terhesség kicsit korai lenne). Már odáig ment, hogy én is csináltassak egy tesztet és akkor ő megnyugszik, h nem terjesztek semmit. Hát ez kicsit lesokkolt. Vegulis nem mentem el a tesztre, a fiu meg azota se volt itt az orszagban. Én ezekszerint a túlaggodós óvatos afrikait fogtam ki

2017. máj. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat, és amugy nagyon elfogadó vagyok, de kedves kérdező, nézd már meg a világ AIDS terkeley.!!!!


Ha ő a nagy Ő, akkor az első szex előtt igenis megkernem egy szűrővizsgálatra.

2017. máj. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
... a világ AIDS térképét... Sok helyen 30%-os a fertőzöttség a felnőtt lakosságban.
2017. máj. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!