Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktál egyedül moziba/színház...

Szoktál egyedül moziba/színházba/koncertre/szórakozni járni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 6. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül voltam már moziban, szerintem semmi ciki nincs benne, csak hát drága, ezért inkább otthon filmezek általában. Színházba jártam bérlettel, mikor gimis voltam. Többeknek is volt bérlete az osztályból, de mivel eléggé magamnak való voltam, ezért tulajdonképpen olyan volt, mintha egyedül járnék.
2017. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Mindig nehéz összeegyeztetni a barátokkal a közös programokat, így igen, gyakran előfordul.
2017. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Regebben jartam egyedul moziba is, meg szorakozni is, de mostansag mar nem. Minek menjek moziba, ha otthon is meg tudom nezni a filmet es kenyelmesebb is? Meg mindig van vki, aki csatlakozna.
2017. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Néha elmegyek, de az esetek többségében úgy vagyok, hogy minek költsem a pénzem ha otthon ingyen van a film, zene. És még kényelmesebb is hogy nem pofázik körülöttem a tömeg, nem rugdossák hátulról a székem, és popcorn is 4-ed annyiba kerül.
2017. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most már az a ritka, amikor társasággal megyek. Beleuntam a közös programok előtti kavarásba, meggondolja magát, majd menjünk később stb. Jó két éve járok egyedül moziba, illetve szórakozóhelyekre.
2017. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze. volt olyan színházi előadás, ami a környezetemben senkit sem érdekelt, úgyhogy elmentem, és így is hatalmas élmény volt. Amúgy ezeken a helyeken szerintem nem központi, hogy legyen mellettünk valaki, mert amúgy sem nagyon szólunk egymáshoz az előadás/film közben. Ezért sem szeretem annyira a mozis randikat :D amúgy barátnőm például egyedül megy moziba
2017. márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Színházban és koncerten (sőt, fesztiválon) is voltam már egyedül, de moziba egy-két kivételes esettől eltekintve kizárólag egyedül járok. Ez havi két alkalmat jelent átlagosan. Számomra nagyszerű relaxáció. Jaa és igyekszem olyan vetítést választani mikor alig vannak a teremben.


24f

2017. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

7-es abszolút egyetértek :D

Viszont én mindenhol arra törekszem, hogy a tömegből kívül álljak. Minek nyomorogjak közöttük, ha elvonulhatok egy szimpatikus, sötét sarokba a fejhallgatómmal? :D

2017. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

Utálok egyedül járni, esetleg nyáron/tavasszal szeretek egyedül menni a tóhoz, leülök és megihlet a látvány, még az is előfordul, hogy helyben elkezdem az új versemet írni.

Szórakozni, moziba stb. nem jártam még egyedül és nem is szeretnék, nem szeretem a magányt, kaptam belőle eleget egy időben.

2017. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!