Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jó ötlet lehet egy afrikai...

Vanitas kérdése:

Jó ötlet lehet egy afrikai vendégmunkással járni? Mennyire vizsgálják ki a betegségeiket mikor idehozzák őket dolgozni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem nem rég egy afrikai származású emberrel,nagyon jó hozzám és szimpatikus is nekem.De a családom mindig azt mondja nekem ne foglalkozzak vele,mert biztos valami betegsége van.(Szerintem kissé gonosz dolog,hogy előítéletesek,de nem árt az óvatosság)

2017. máj. 26. 00:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
"Heheee hát drágáim, story time jön:) " Hát ez inkább kicsit száni volt.
2017. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szerény véleményem szerint az a "száni" aki itt kommentelget,ilyen száni szavakkal és azt hiszi milyen menő,meg akik oltogatnak itt mindenkit.Ez az oldal arról szól,hogy valaki kiír egy kérdést és aki tudja válaszol rá,teljesen mindegy mennyire tartja szánalmasnak a kérdést,vagy ilyesmi ez az oldal azért van,hogy kérdezzünk és válaszoljunk,nem azért,hogy egymást piszkáljuk.
2017. máj. 26. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!