Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a lányokról, akik pénzért árulják a szűzességüket?

Figyelt kérdés

Nem mindennapi, de egyre több van.

[link]



2017. máj. 27. 12:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm prosti volt mert a férje kényszerítette:D az idióta férfiak meg kiadtak 1 órára 200. Ezret. Mondtam a csajnak,ha a férje nem venné el a pénzt,akkor el tudná hagyni és nornális élete lehetne, volt is tervünk csak öngyilkoslett:D

De sokat mesélt neke. Igy igazából aki rákényszerűl akármilyen okból én sajnálom őket. Nagyon nehéz munka.egyáltalán nem úgy megy hogy csak fekszel azt csá. Ez is csak hülye tévhit.

De ahoz is két ember kell . valaki árulja,valaki megveszi.

Egyre több van mert: sok rá az igény.

Ha belegondoltok pl egy pék készít sütit. Ha jó áron elviszik,egyre többen kezdik gyártani, viszont ,ha nem veszik,akkor beszüntetik.

Magyarúl: a mai világban az emver rá van kényszerűlve arra hogy akár öljön a pénzért. Mivel sokpasi van aki ahogy látjátok,akármennyit képes kiadni a sexre,( nem törödve a családjával)így igen több lesz a prosti,mert kifizetik.

Én nem a prostit bűntetném mert prostu,hanem azt aki hozzájuk jár. Pl okéé prostiztál? 100 ezer forint bírság.kicsit dúrva de elhihetitek. Félének eljárkálni,igy a lányoknak se lenne pénz,és puff,nem lenne annyi prosti. Az emberek meg jobban értékelnék egymást meg magukat

2018. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!