Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Magyarországon hány éves kórtól veszítik el szüzességüket a lányok. és mit gondoltok milyen életkor lenne a legmegfelelőbb? Igen, tudom. Ez egyéntől függő. De kíváncsi lennék a ti véleményetekre is. Értelmes válaszokat várok!

Figyelt kérdés

2012. szept. 24. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Van aki 13 évesen elvesziti a szuzesseget,ami elég szomorú mert annal a fiunal kene akit szivből szeret.Ezert baj h a lanyok manapsag koran ernek.Es vannak azok a lanyok akiknek tobb az esze es annal esziti el a szuzesseget aki szereti . 13 eves az nagyon korai, szerintem 16 eves kor elott ne.Remelem segithettem!
2012. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem 3 csoportba lehetne kategorizálni. Az első csoport, a kormosok, akik 10-11 éves koruk előtt elvesztik. A második csoport az állandóan bulizni járó, magukat nagyon érettnek és menőnek gondoló tinip.icsák. Ők átlag 11-14 éves koruk között veszítik el a szüzességüket. Az utolsó csoportba a normális felelősségteljes lányok tartoznak, ők 15 és afelett szexelnek először. Átfedések persze lehetnek a csoportok között, hisz kivétel mindig van. Szerintem nem olyan érdekes, hogy mikor a legmegfelelőbb, hanem hogy kivel. Gondolom szoktad olvasgatni az ide kiírt kérdéseket, legtöbbjük arról szól, hogy: "14 éves lány vagyok és lefeküdtem a 28 éves pasimmal, de nem védekeztünk és belémélvezett. Lehetek terhes?" Illetve társaik...
2012. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
16 éves felet lenne a jó én 15 vagyok és nem szándékozom most elveszíteni
2012. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rs. ***** válasza:
43%
A mai lányoknak nem fontos a szüzesség úgy vettem észre. Ezért is vagyok másmilyen.. 13-14 évesen már elvesztik.. anélkül, hogy megbíznának az illetőben vagy bármi. én 16 évesen vesztettem el, de azt sem így, együtt voltam a pasimmal nem kevés időt és csak így vesztettem el. Az a baj ezekkel a lányokkal, hogy nagyon buták, és nem igazi nők.
2012. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
épp tegnap olvastam, hogy egy felmérés szerint Mo-n. a lányok 16 -16és fél évesen vesztik el a szüzességüket ÁTLAGOSAN...de hogy ebből mennyi igaz azt már nem tudom :P
2014. okt. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát...Szerintem 14 előtt a csak a nagyon kurv*sok vesztik el, a többség 16-17 környékén.
2015. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!