Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mit gondoltok azokról az...

Ti mit gondoltok azokról az emberekről, akik 13 évesen veszítik el a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen látom, hogy a mai kamaszok 13 évesen vesztik el a szüzességüket. Már rossz belegondolni egy 13 éves gyerek szexel.

2012. ápr. 18. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
én sajnálom őket
2012. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
46%
H.lyék, meg a szüleik letojják őket magasról szerintem.
2012. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 melibaby válasza:
60%
Most öszintén 13 évesen mit értesz a szexből?Amit atvben láttál vagy hallottál szerintem szánalmas.Nekem az a véleményem hogy minnél később éled át az elsőt annál jobban fogod értékelni.Szerintem az 17 éves korig kéne várni az elsőre vagy tovább a lényeg hogy ne azért akard elveszteni a szüzességed mert ciki hanem mert tényleg szivből szereted azt a valakit és a valaki is téged mert az első határozza meg a szexuális életed én 17 évesen az első nagy szerelemmel vesztettem el de maga volt az álom szerintem várj!Mert az a ciki ha csak divatból csinálod
2012. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
25%
A helyzetről azt hogy érdekes, a lányokról meg hogy pontosan azok lesznek (legalábbis nagyobb rá az esély)
2012. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
én meg lassan cikinek érzem, hogy ennyi idősen még babáztam.
2012. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Sajnálom,hogy korán kiégetik magukat.
2012. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha fiú akkor kemeny a kissrác, ha lány akkor no komment...
2012. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mindig is így volt ez. A középkorban már ennyi idősen férjhez adogatták a lányokat, szóval nincs benne semmi újdonság.

Korai nekik szerinem is, és várniuk kellene, de nem feltétlenül lesznek ezekből az emberekből idősebb korukra roncsok.

2012. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Azt, hogy teljes mértékben az ő dolga, és szánalomra méltó mások szüzességével és szexuális életével foglalkozni...

(És ezt nem azért mondom, mert én is ezt csináltam...)

Utolsóra meg szintén no comment...

2012. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nem volt mindig ez,utolsó teljesen más helyzet volt mikor férjhez adták őket,azok a lányok sokkal önállóbbak voltak.

azt gondolom hogy a 13-15 éves szexelő kis fruskák felelőtlen,buta éretlen kislányok,akikre nem vigyáznak eléggé a szüleik..

2012. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!