Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány éves korotok óta érzitek...

Hány éves korotok óta érzitek magatokat nőnek/férfinak?

Figyelt kérdés

18 év felettiek válaszát várom, természetesen az is válaszolhat, aki még lánynak/fiúnak érzi magát. Befolyásolta-e ezt például az egyetem/iskola befejezése, a munka elkezdése, szülőktől való elköltözés, házasság?

Kérlek az életkorotokat is írjátok le!



2017. máj. 29. 21:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én akkor érezném magamat igazán férfinak, ha lenne már végre egy hozzám való, szerető párom, továbbá más nem ugatna bele az életembe, nem próbálnának irányítani. A másik még, hogyha elvégzem az MSc-t, esetleg elkezdem a doktorit is. Ha egyszer végre már elkezdenének nem gyerekként kezelni a munkahelyemen is, és ugyan úgy viszonyulni hozzám mint a többiekhez. Ha egyszer már valami tiszteletet vívnék ki, ha érdekelnék másokat és megismernének hogy milyen értékes is vagyok valójában, meg ha ezt értékelnék is.
2017. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23/F lemaradt
2017. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nőnek nem éreztem magam még soha sem, de egyébként nem tulajdonítok semmi jelentősséget ennek, számomra nincsen semmi különbség. Mármint nem a férfi és nő között, bár lassan azok között se lesz amerre halad a világ, de az azon belüli különféle megnevezések közt. 20/F
2017. máj. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
26 éves korom óta, amikor elköltöztem otthonról és megkaptam az első olyan munkámat, amire büszke is vagyok.
2017. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

21 vagyok és LÁNY.

Azt látom, hogy végtelen sok dolog van még, amit meg kell tanuljak, és minél többet tudok, annál "végtelenebb" az ismeretanyag, amit elsajátíthatnék. Az a jó kérdés, ha a kapott válasz után két új kérdés születik meg bennem. :) Szerintem a felnőtté válásom nem egy konkrét mérföldkőhöz lesz kötve, hanem egy folyamat, amin alapállapotban szépen, lassan haladok, de bizonyos külső ingerek nagyot löknek rajta. Akkor éreztem először, hogy gyerek már nem vagyok, mikor ezeket a lehetőségeket, amik tovább sodornak az utamon, már tudatosan és nem külső nyomásra, hanem belső késztetésre, tervezetten kerestem meg alapos kutatással és tisztában voltam vele, hogy milyen változásokat indukál az adott dolog az életemben. A szürke hétköznapok csillapítják a sebességet, de az úton mindig előre haladok a felnőttlét felé, néha tyúklépésben, néha sprintelve.

2017. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

(Még lehet nyugodtan válaszolni. :))

2017. máj. 30. 15:54
 17/17 anonim ***** válasza:
Kb. mióta egyetem után munkahelyem lett, ahol hivatalból magáznak.
2017. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!