Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti komolyan férfinak éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti komolyan férfinak éreznétek magatokat ezek után?

Figyelt kérdés
Azokhoz az emberekhez szól a kérdésem, akik azt állítják hogy férfi létükre NEM kezdeményeznek, NEM fizetnek randin, NEM vállalják be a hagyományos férfimunkákat, mert szerintük mindenben EGYFORMÁNAK (nem egyenlőnek) kéne lenniük a nőkkel. Komolyan férfinak éreznék magukat, ha a barátnőjük szedné fel őket, a barátnőjük fizetne magának mindent (alkalomadtán meghívná őket), esetleg a barátnőjük erősebb lenne (gondolok itt a 'nem edzek, nincs értelme, vékony vagyok de lesz*rom' hozzáállásra) ?

2015. júl. 27. 11:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
21%

"NEM kezdeményeznek" - mert már legalább 20-szor visszautasították őket


"NEM fizetnek randin" - minek fizessen az ember egy ingyen ebédet annak aki valószínűleg úgy is vissza fogja utasítani?


"Komolyan férfinak éreznék magukat, ha a barátnőjük szedné fel őket" - Úgyis a nők választanak, akkor kezdeményezzenek is ők.

2015. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
47%
Ahogy látom te már férfinak érzed magad 3 ember helyett is, ezzel a "megmondom a frankót" mentalitással.
2015. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%
1-es vagyok. Még valamit hozzátennék. Egy igazi férfi szabad. Azt csinál amit akar. Nem azt amit elvárnak tőle. Te csak az elvárásaidat írtad le.
2015. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
70%

Én nem az 1. hozzászóló vagyok, de egyetértek azzal a sok gyökérséggel amit összehordott...


Ja bocs, mégsem.

2015. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%

Mostanság kezdenek eltűnni a férfi és a női szerepek, sőt azt is megkockáztatom, hogy talán egyre jobban a nők kezdik átvenni a férfiak szerepét is, a férfiak pedig egyre passzívabbak.

Nem akarok állást foglalni, hogy ez jó-e, nyilván ízlés kérdése.

Azt biztos, hogy én nem szeretnék most fiatal lenni.

2015. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az első se válaszolt, csak kifogásokat keresett. Engem az érdekel, hogy ha esetleg tényleg összejönne így egy ilyen kapcsolat akkor mit éreznétek? Egyébként nem vagyok megmondó ember, komolyan kíváncsi vagyok.:D
2015. júl. 27. 11:53
 7/36 anonim ***** válasza:
74%
1-es vagyok. Selyemfiúnak érezném magam. Nem lenne rossz.
2015. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem kifejezetten szerencsés, hogy bizonyos férfiak a kérdésben leírtakat teszik. Így ugyanis már az első randi alkalmával (vagy már előtte) kiderülhet, ha más az elvárása a nőnek, és a férfinak, és így nem kell belemenni vele egy eleve halálra ítélt kapcsolatba.

Nem kezdeményez? Nekem ebből az jönne le, hogy nem jövök be neki eléggé. Vagy kapcsolatban van. Vagy egyszerűen csak lekvár. Mindegyik kizáró ok. Nekem. Más nőnek meg nem. Van, aki nőként is szereti a kihívást. Van, aki tigrist keres, más meg kölyökmacskát. Nem vagyunk egyformák, éppen ez benne a jó.

Nem fizet randin? Hát ne is fizessen mindig! (De időnként igenis jólesik a gesztus, mert a gondoskodásról, és a gálánsságról szól.) Ha sose fizet, az jelzés, hogy a kapcsolaton belül is külön kasszára vágyna. Nekem mondjuk ez is kizáró ok lenne abban az esetben, ha a születendő gyerekeim apját keresném éppen... Másnak viszont ez is bejöhet. Láttam már párokat, akik mindent külön fizettek, háztartáson belül is külön kasszán éltek, de nekik így volt jó. Ha pedig nekik jó, másnak nincs köze hozzá.

Kérdező! Nem az adott férfit kell leszólni, és megváltoztatni, ha nem olyan, amilyennek szeretnéd, hanem keresni egy olyat, aki neked megfelel. Aki hasonló elvek szerint látja a párkapcsolatot, mint te, akihez éppen te illesz, és fordítva. Vannak éppen elegen, nincs miért aggódni. :)

2015. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
84%

az a baj tudod, hogy kevesen vannak csak annyira eleresztve itthon , hogy lehet feleslegesen dobáljon ki pénzeket egy egy randin.

velem ez történt legutóbb , pedig a legjobb dolgok mind ingyen vannak...

2015. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Jajj, aranyos vagy, de én nem aggódok, nekem az előző barátom is normális volt ilyen téren :D


Csak furcsa látni ezt a sok pasit, akik ilyeneket írnak, és nem értem hogy ez nekik hogy fér bele abba, hogy közben férfiak maradjanak.

2015. júl. 27. 12:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!