Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért hiszitek azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért hiszitek azt, hogy minden férfinak a vékony nők/lányok tetszenek? Miért jó az, ha az edzőteremben már annyira agyongyötritek magatokat, hogy minden nőies formátok odalesz?

Figyelt kérdés

A magazinok, az internet és a tévé mind azt sulykolják az emberekbe, hogy érvényesülni csak úgy lehet, ha valakinek modellalkata van..

kisebb normál nagyobb

Címoldal / Csajvilág /

Melyik alkat tetszik a fiúknak?

Vékony vagy teltkarcsú? Melyik tetszik a fiúknak?

Megkérdeztük!

Te tudod, milyen alkatú lányokat szeretnek leginkább a fiúk? Most elmondták!

Szerző: Marton Adrienn

Forrás: Femina.hu

2012.10.08.

hirdetés


A magazinok, az internet és a tévé mind azt sulykolják az emberekbe, hogy érvényesülni csak úgy lehet, ha valakinek modellalkata van.Mekkora tévedés ...

Ezért a legtöbb lány túl sokat foglalkozik a testsúlyával, rengeteget fogyókúrázik, és hajlamos depresszióba esni, ha nem sikerül olyan vékonnyá válni, mint a hírességek, akiket ideálnak kiáltottak ki .Szerintem nem az a fontos, hogy valaki vékony legyen, hanem az arányosság. Mindenféle alkatú lány lehet szép, csak szinkronban legyenek egymással a testrészek. Ráadásul ha valakin van egy kis plusz, az szerintem szebb, mint ha teljesen vékony lenne. 31/F



2014. júl. 15. 13:56
1 2 3
 1/23 Tgeenay ***** válasza:
91%
Nem elég ,hogy általánosítasz még jösz ezzel a média maszlaggal is.
2014. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ka külső nincs egyensúlyban a belsővel, mondhatnak akármit.
2014. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha
2014. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%

Oké, ki kérdezett? :D

Az edzőteremben odalessz a nőies forma? :D Nekem viszonylag lapos popsim volt, 3 éve edzem, guggolok és kitöréseket végzek és azóta gyönyörű kerek veszes, vékonyabb a derekam, mellesleg nagy a mellem. Biztos fiúsabb lettem. :D

2014. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

En pl. csont sovany vagyok es utalom magam mer sehogy se hizok, de mar elfogadtam a 43kg-mom. Lehet, hogy azok a lanyok maguknak akarnak megfelelni.

Egy kapcsolat nem a sulyon mulik.

Es ha meg akarnak felelni had tegyek, ok tudnak segiteni magukon en nem.

Mondjuk fejlodom meg...

16/L

2014. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Tgeenay ***** válasza:
74%
Azért azt még megjegyezném ,hogy aki edzőterembe jár hosszú távon az valószínűleg a sportot,testmozgást szereti.Akikről te beszélsz azok lemennek 2 hétig meg a nők lapjából vett popkron diétát csinálják aztán csodálkoznak ,hogy nincs eredmény.
2014. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
"Szépek" pedig az agyongyúrt nők nem? xD Mint egy elbaszott transzvesztita.
2014. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Tgeenay ***** válasza:
28%
""Szépek" pedig az agyongyúrt nők nem? xD Mint egy elbaszott transzvesztita." Látom te sem próbáltál még felpakolni 1 kiló izmost sem.Akik úgy néznek ki azok versenyeznek te idióta .A legkisebb bajuk az ,hogy neked nem tetszik.
2014. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%
Végre egy normális férfi,aki nem a csontkollekciókra bukik.
2014. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%

# 7/7, igen, hogyne :D Aki lemegy edzeni az már annyira izmos lesz mint egy testépítő. Edzehetsz heti 5x, alkalmanént 1,5órát és ehetsz egészségesen, de garantálom, hogy 2 éven belül egyik nő sem lesz transzfesztita kinézetű. :D Annyira röhögök rajtatok, köszi. :D

Sok nőnek az a kifogás, amiért nem megy le edzeni, mert nem akar túl izmos lenni, közbnen csak lusta.

2014. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!