Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Halljatok en tulzom el vagy...

Halljatok en tulzom el vagy tenyleg gonosz volt a gyerek akivel talalkoztam?

Figyelt kérdés

Fbon keztunk el beszelgetni es nagyon egy hullamhosszon voltunk,de aztan ma talalkoztunk es en ilyet meg nem lattam.

Okes 8kg-al tobb vagyok mint kepeken de ez tulzas volt amit csinalt en ugy gondolom.

Mar az elejen eszrevettem hogy furi.Beszalltam a kocsiba..siri csend.

Elmentunk mekizni es persze felajanlottam hogy fizetem a reszem mert igy illik es elfogadta a penzt.. utana megalltunk enni a kocsiban es kerdezes nelkul beleivott a kolamba. Igy viccesen szova tettem neki hoy megkerdezted? (Tenyleg viccesen..mosolyogtam) utana megint beleivott.

Aztan mondta hogy "Nekem ugy is kell enni nem baj ha tobbet eszem, de nalad nem igy van nem?"

Vagy valami ilyesmit mondott.

Majdnem elsirtam magam. Annyira nyilvanvalo volt hogy az alakomra utalt. Ha en nem kerdeztem akkor o nem szolt semmit.

Elvette a telefonom,kerdezes nelkul elkezdte nyomkodni.

Hasabomba beleevett.

Mi volt ez?

Okes lehet felszedtem par kilot de miert kell ilyen tirpak modon viselkedni?

En tulzom el csak? Mi volt ez?

Priviben kuldok kepet.

21/L


2017. máj. 29. 21:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

XD XD XD

Ez egy hatalmas f...asz volt, de azért vicces jelenetek lehettek. XD

2017. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez casual tapló volt, szerintem örülj, mert így jobban jártál vele, hogy ilyen korán lepattant. Ha később derül ki, mondjuk miután már párszor találkoztatok, vagy netán összejöttetek, az sokkal problémásabb lenne. Igazából a hanyagságodnak köszönheted (mármint abban az értelemben, hogy nem frissítesz fotót), hogy a sors megkímélt egy tapló arctól.
2017. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

ez a köcs*g......

ott kellett volna hagynod, de mielőtt lelépsz, és kiután elveszi (??????????) a te telefonodat...jól pofán csapkodni!!!!!!!

hány éves az úriember??????

2017. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Valóban tapló dolog így viselkedni. Valószínűleg nem tetszettél neki, a viselkedése után nem lepne meg ha te is kiábrándulnál, szóval ügy lezárva egyikőtök se kér a másikból.
2017. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Te hazug vagy ő bunkó, áldásom rátok.

Én mondjuk nőként haza is mennék, ha a képeken szereplő férfi túlsúlyos verziója fogadna élőben. Nem bunkóznék nem kötekednék, csak közölném hogy sajnálom de nem erre számítottam és hazamennék.

2017. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

8kg....kedves utolso...

8.

2017. máj. 29. 21:52
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
8 kiló az semmi. Inkább legyen több, mint egy csontváz. Én még örülnék is neki, mivel amúgy is a ducibb kategória vonz.
2017. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

8.kg kedves kérdező, 8. Az is szépen meglátszik, főleg ha valamelyik határon vagy. Még normál súlyból 8kg átlök a soványba, addig husiként a túlsúlyosba.

Én 8kg-t fogytam, nem egy kommentet kaptam a változásra ;) szóval ne mondd, hogy nem látszik.

2017. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ha valakinek 8kg+osan nem tetszik a masik akkor mivan ha szul az ember es 30+ lesz rajta??

Otthagyja a pcsaba?

8kg az semmi szerintem es annyira nem is latszik szoval nehogy meg en legyen a hazug meg a hibas....

2017. máj. 29. 22:12
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem latszik nem erted?

Es amugy is ez ok az ilyen viselkedesre?

Hol elsz te mar ne haragudj.

Arcilag nem tartom csunyanak magam,szeretek oltozkodni,jogra jarok ertelmesen lehet neszelgetni velem en ugy gondolom,kedves vagyok ( meg a viselkedese utan is normalisan viselkedtem vele szerintem..)

Tehat nehogy az a 8 kg legyen mar az ok konyorgom

Milyen korcs vilag ez akkor ha valaki igy viselkedik a masikkal 8kg miatt?

Ez kinel normalis?

Nalad az? Te konolyan otthagynad a palit ha 8al tobb lenne?

Mennyire undorito felszines dolog ez???

En soha a budos eletben nem tennek ilyet....

2017. máj. 29. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!