Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Halljatok en tulzom el vagy...

Halljatok en tulzom el vagy tenyleg gonosz volt a gyerek akivel talalkoztam?

Figyelt kérdés

Fbon keztunk el beszelgetni es nagyon egy hullamhosszon voltunk,de aztan ma talalkoztunk es en ilyet meg nem lattam.

Okes 8kg-al tobb vagyok mint kepeken de ez tulzas volt amit csinalt en ugy gondolom.

Mar az elejen eszrevettem hogy furi.Beszalltam a kocsiba..siri csend.

Elmentunk mekizni es persze felajanlottam hogy fizetem a reszem mert igy illik es elfogadta a penzt.. utana megalltunk enni a kocsiban es kerdezes nelkul beleivott a kolamba. Igy viccesen szova tettem neki hoy megkerdezted? (Tenyleg viccesen..mosolyogtam) utana megint beleivott.

Aztan mondta hogy "Nekem ugy is kell enni nem baj ha tobbet eszem, de nalad nem igy van nem?"

Vagy valami ilyesmit mondott.

Majdnem elsirtam magam. Annyira nyilvanvalo volt hogy az alakomra utalt. Ha en nem kerdeztem akkor o nem szolt semmit.

Elvette a telefonom,kerdezes nelkul elkezdte nyomkodni.

Hasabomba beleevett.

Mi volt ez?

Okes lehet felszedtem par kilot de miert kell ilyen tirpak modon viselkedni?

En tulzom el csak? Mi volt ez?

Priviben kuldok kepet.

21/L


2017. máj. 29. 21:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%

8 kiló az semmi, még mindig tartom magam a véleményem mellett.

Meg amúgy valaki említette korábban, hogy hazug, amiért képen vékonyabbnak látszik. Csak megsúgom, hogy képeken szinte mindenki máshogy néz ki.

2017. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ja igen azt elfelejtettem hogy emlitettem neki a hizast..

Tehat miert is lennek hazug?

Meg ha mar valaki elhiv egy lanyt akkor legyen annyira intelligens hogyha esetleg nem jon be megsem neki akkor nem otthagyja (mint ahogy itt egy holgy is tenne..) meg bunkozik,hanem kedvesen utalva egy masik programra elkoszon.

Illedelmesen.

Vagy en vagyok ilyen baromi maradi es naiv hogy ilyen alapfoku kedvesseget feltetelezek?:D

Le

2017. máj. 29. 22:24
 13/19 A kérdező kommentje:

Jaa igen meg azt is mondta a mekinel nekem hogy nezd itt az egyetemistaknak a munkahelye.

Lehet Te is itt fogsz.

Bocs de annyira felcseszett.

Soha nem bantak igy velem meg.

2017. máj. 29. 22:33
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
Tapló volt az illető nem érdemes foglalkozni az ilyenekkel sajnos vannak páran. Örülj annak, hogy hamar kiderült róla, milyen is valójában.
2017. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%

A sors megmentett egy csöködelemtől.. Adj hàlákat.


Ez nem elfogadható egy magyar nyelvet beszélőtől... ez olyan ukrán, bolgár szint

Szegény lányok...

2017. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember vicces akar lenni, amikor hasonlókat mond. Engem is neveztek csontváz-kollekciónak gimis koromban meg azt mondták, hogy zörögnek a csontjaim. Persze Nekem is rosszul esett.

Felnőtt emberek lévén kerülni kellene az ilyen megjegyzéseket. Nem tehet senki sem arról, hogy milyen az alakja. Ugyanúgy rosszul esnek a kiterjedésre vagy térfogatra vonatkozó kijelentések egy cingár, mint egy molett leányzónak. De egy ugyanígy egy 160 alatti férfi sem értékelné, ha s*ggdugasznak, vagy egy 190 fölötti sem, ha lób*szónak neveznék. A pasiknak ugyanis a magasság hasonlóan központi kérdés, mint Nekünk, lányoknak a szélesség.

2017. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ez egy bunkó. Ahogy az a kedves kommentelő is, aki 8 kiló plusz miatt ejtene valakit.

Megnyugtatlak: az ilyen felszínes alakok fogják telesírni a netet, hogy jujj jajj nemtalálok magamnak senkit.

És meg is érdemlik.

2017. máj. 30. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Fatal_3rror_ ***** válasza:
91%

Amúgy nem értem a kérdést.


Sír-rí a kérdező az "elmúltnyóckiló" miatt, mindent arra fog rá, közben meg azt írja hogy nem is látszik. Na most akkor vagy más volt a kiváltó ok, és ő fújja fel a súlyát. Vagy tényleg látszik a 8 kiló...

2017. máj. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Normálisak vagytok itt páran?


Látszon a 8 kiló, vagy legyen rajta +88 akkor sem így viselkedsz!


Ne már, hogy nem tudott volna nem beszólni.

Ő meg biztos azt híresztelte milyen ok a fizu meg a kocsi aztán valami putriban lakik (mentalitásból gondolom)

2017. máj. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!