Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ember az, akinek...

Milyen ember az, akinek nincsenek érzelmei, és minden erkölcsi kérdéshez tárgyilagosan viszonyul - mások reakcióinak megfigyelése által létrehozott elméleti értékrend alapján, - és mindez jól megy neki?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 12:59
 1/8 A kérdező kommentje:
(Nem saját magamról írtam a kérdést, hanem csak úgy, általánosságban kérdeztem meg.)
2017. máj. 30. 13:05
 2/8 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy szeretetteljesnek tartják az illetőt. Pszichopata nem lehet, mert az esetben nem törekedne egy ilyen pozitív "összkép" kialakításához, illetve gorombább lenne.
2017. máj. 30. 13:12
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
De, ez pszichopata. Ők sokszor teljesen jól leplezik az állapotukat, nem feltétlenül gorombák.
2017. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy rólam szól a kérdés (ami ugye nem igaz). Az esetben elástam magam a szemetekben, mint lehetséges beszélgetőpartner?
2017. máj. 30. 13:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Pszichopata. Ez nem normális dolog. Tök mindegy, milyen jópofáskodással leplezi. Egyébként a legagresszívebb embereket szokták a legkedvesebbnek tartani. Pl. laktam egy olyan házban, ahol a felettünk lévő férfi folyamatosan verte a családját, lehallatszott minden áldott nap. SENKI nem hitte el, hogy veri a családját, mert hogy az milyen kedves, rendes ember. Az emberek rendkívül buták és átverhetőek.
2017. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lincselgetni azért általában érzelmektől túlfűtött emberek szokta, érzelemmentes de józan gondolkodásé lenne a jövő
2017. máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont most olvasom Jon Ronson könyvét. Van benne egy pszichopata, az a mániája, hogy kedveljék. És nézem, ez nem lehet pszichopata. A végén azt mondja, minél jobban kedvelik őt, annál könnyebben tudja manipulálni őket.


Goromba pszichopata... checklist-en is rajta van a charm.

2017. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pszichopata. Szerintem a létező legveszélyesebb karakter, mert mindent a maga javára tud forgatni, a másik ember érzései és az erkölcsi normák sem szabnak határt. Sem empátia, sem lelkiismeret. Ilyenekből lesznek a párkapcsolati manipulátorok meg a felsővezetők.
2017. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!