Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szóltak-e már be neked bárhol,...

Szóltak-e már be neked bárhol, és hogyan reagáltál?

Figyelt kérdés

Pl. utcán, postán, boltban, ügyintézéskor, munkahelyen, gyerekkel, gyerek nélkül, idősek, fiatalok, stb.


Nekem idősek szoktak, mert a 32 évem ellenére (alacsony nő vagyok ráadásul) egy tízest letagadhatnék, és valamiért úgy érzik, hogy igazgathatnak engem. De csak addig, amíg ki nem nyitom a számat. Sokszor látom a pofavágásokon, hogy még én vagyok a bunkó, és nem ő, aki beleszólt.


2017. jún. 1. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát jah, meg kell kérdezni tőlük hogy mi bajuk van, aztán csak észhez kapnak:D:D
2017. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ja munkahelyen, elég durvákat, méghozzá egy olyan embertől akit 2 hete vettek fel.


Szerintem szerencsétlent a munkaügyi központ tette be a céghez, vagy ha nem akkor valamit elnézett a vezetőség.


Ja és mi lett: hazamentem és email-ben beadtam a felmondásom.


De ah utcán lenne ilyen: elhagyom a helyszínt.


Ha munkahelyen: papírokat beadni és elhagyni a helyszínt.


Sportklub, mozi stb helyen történik: elhagyom a helyszínt.


Én ezeket a dolgokat nem szeretem.

2017. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szóltak már.

Azt nem részletezem, hogy munkások és pasik miket szóltak be.

Az is megszokott, hogy közlekedésben beszólnak.

Egyszer egy öreglány szólt be, hogy hogy merek bemenni a dohányboltba, amikor csak 18 éven felüliek mehetnek be. Egyébként elmúltam már 30 :)

Nem foglalkozom velük, mert szerintem a legtöbb ember, aki beszól idegeneknek, nem teljesen komplett. Bolondokkal meg nem vitatkozom :) De néha azért rosszul esik.

2017. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Durva nagyon.

Nekem a villamoson volt a szokásos "add át a helyed" élményem egy vénembertől úgy, hogy ő ült, csak figyelte a felszállókat és rendezkedni akart. Ő lehetett kb 60 és 70 közti férfi, én akkor voltam 28 éves nő. Eleve nem is tegezhetett volna. De én akkor orvoshoz mentem 39 fok lázzal, alig láttam ki a fejemből, mondtam is, hogy beteg vagyok. Olyan patáliát csapott, hogy beteg! Mi az, hogy beteg! És senki nem szólt neki, hogy fejezze be, nekem meg nem volt erőm veszekedni, csak ültem tovább.


Ha eszembe jut, írok még, írjatok ti is.

2017. jún. 1. 12:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen. Buszon wgy oreg neni. Nem is fogyeltem hagytam had mondja majdcsak megunja egy ido utan
2017. jún. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit mondott?
2017. jún. 1. 12:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Tegnap a pirosnál.. nekünk zöld volt az előző kanyarban, neki piros, ő szépen átjött a piroson egyenesen, mikor mi kanyarodtunk, így majdnem belénk szállt.. aztán 4sávoson direkt beáll mellénk, lehúzza az ablakot : legközelebb figyeljünk oda jobban, főleg hogy gyerek is ült az autóban(a miénkben) stb.. én terhes is vagyok de csak ennyit mondtam : aranyom, nekünk zöld volt, és nem kéne 160-al átmenni a piroson! Egyből felhúzta az ablakot.. ilyen nagypofájú nagydarab csaj volt.. pff
2017. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mikor városban tanultam, akkor ez mindennapos volt, eleve, mert nagydarab voltam, meg az arckifejezésem is elég bunkó. Persze ez nem jogosít fel senkit, hogy beszóljon, de én se hagytam soha magam, a barátaim már azt mondták, hogy fogjam be, mert egyszer agyonvernek :D

22/N

2017. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, akinek fura a mozgása (mozgássérült). Na ő állandóan kapja a beszólásokat miatta. Nem szól be, mert minek, bár ez is kétélű, mert:

a, ha nem szól vissza valaki, akkor azt hiszik, hogy zizi;

b, ha meg visszaszól, akkor megy a szócsata, kiabálás, de egyik fél sem fogja a másikat megérteni. Akkor meg minek?

2017. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az öregek néha azt hiszik, hogy ők már mindent megtehetnek, úgysincs vesztenivalójuk!

Egyszer mindenképpen vissza kell szólni. Főleg, hogy fiú vagyok, így megtehetem azt is, hogy a szemébe nézek és a földre köpök. Ez általában nem szokott tetszeni a kis férgeknek!

2018. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!