Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szóltak már be vadidegenek?...

Szóltak már be vadidegenek? Akik mellett elmentél? Mit reagáltál/reagálsz ilyenkor?

Figyelt kérdés

Bármi olyat ami sértően hat:

-de csúnya

-Milyen r*bancos

-Úristen,hogy néz ki

Bármi ilyesmi, előfordult mással is már?


2013. máj. 12. 21:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Még nem, de nem szólnék semmit. Az gyakran előfordul, hogy utánam fütyülnek, vagy valami szexuális témájú megjegyzést tesznek, de azzal sem szoktam foglalkozni.
2013. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszi első.:)

De ezek még nem is nagyon 'bántó' dolgok,mert ez még legyezgeti az ember egóját nagyjából.

De ha valakire fújjognak, az már bántó,azért erre irányolódott a kérdés,mert olyat olvasni,hogy utána fütyülnek stb... De ilyesmit nem igen lehet találni, és gondoltam kiírom,hátha mégis vannak emberek,akik botlottak már bele ilyenbe.

2013. máj. 12. 21:10
 3/22 anonim válasza:
Az én válaszom is ugyanaz mint az elsőnek.
2013. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Igen, már azt megkaptam, hogy "fúú, de ronda", meg azt is, hogy nem jössz e egy sörre sziví?.
2013. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyeneket hogy jó a segged megd...lak csöcsös baba meg ijenek.egyszer egy xsaja leribizett mert a palija rám nézett mem szóltam semmit továbbmentem
2013. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Néhány hónapja volt, hogy felvételire mentem, öltöny volt rajtam, és az utcán két kis cigó odaszólt hogy "rossz rakló g*ci", de amikor hátrafordultam már szaladtak. 14f
2013. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
95%
Nekem elég sokszor régebben (súlyom miatt, pajzsmirigy beteg voltam, meg nem nagyon volt pénzünk divatos ruhákra). Nem szoktam reagálni rá, idővel már nem is bántott. Most meg már tudom, hogy ha ennyi esze van valakinek, akkor nem kell adni a véleményére, tehát szólogasson csak be.
2013. máj. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

Nekem volt már ilyen. Kövér vagyok, és ezzel kapcsolatosan szóltak be fiatalabb srácok. Én 19 körül voltam, ők ránézésre 16-18 évesek. Csak elsétáltam mellettük az utcán, megjegyzem semmi kihívó, vagy alakomhoz nem illő nem volt az öltözékemen, kabátban voltam. Nem tudom mit éreznek az ilyenek, de ha nekik ez jól esik...

Akkor szégyent éreztem és dühöt meg olyant, hogy ehhez nincs joguk.

Volt már, hogy beszólt 2 nő azért, mert anyukámmal a buszmegállóban előttük álltunk, nem láttuk őket és nem engedtük őket előre fel a buszra a babakocsival. Amikor már fent voltunk a buszon folyamatosan bámultak, meg hangosan beszéltek rólunk, szidtak minket. Megkérdeztem, hogy "Elnézést, rólunk beszélnek??" Igennel válaszoltak. Elnézést kértünk, és elmondtuk, hogy nem láttuk őket a megállóban. De csak folytatták. Anyukám határozottan, de illedelmesen kérte őket, hogy hagyják abba. Nem tették, hanem inkább elkezdték magyarázni, hogy látszik milyen bunkó vagyok, volt kire ütnöm. Akkor elpattant a húr és közöltem, ha még egy rossz szót szólt édesanyámra kap egy nagyot. Akkor a fiatalabb csaj kezdte védeni a feltehetően anyját. Aztán leszálltunk. Ez volt eddigi életemben a legdurvább.


24N

2013. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem régebben gyakran ért inzultus utcán, de mostanában is megtalálnak az érdekes emberkék.


Két emlékezetesebb:


tini voltam, hasonló korú jól öltözött fiúcskák a hátam a mögött el kezdtek röhigcsélni, szorosan követtek, rólam beszéltek. Iszonyú rossz kedvem volt eleve. Megálltam, és rájuk mordultam: Egyedül lenne ekkora pofátok?!

Befogták és elsiettek.


Másik most történt egy hete, bár ez nem beszólás, hanem inkább...nem is tudom mi volt. :D


Ültem az autóban, lehúzott ablak, vártam valakit. Egy idősebb, jól öltözött férfi lelassított az autó mellett és kb. bebüfögött egy ordasat az ablakon. Kiszálltam, és de sietett el, utánakiabáltam, hogy "Gratulálok! Egészsége!"


És még rá is mosolyogtam, amikor közeledett az autóhoz, azt hittem kérdezni akar valamit. :)

2013. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
9-es! :DDDD
2013. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!