Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek is szóltak már be így?

Nektek is szóltak már be így?

Figyelt kérdés

Röviden é egy goth lány vagyok, aki még nem antiszociális, de szeretek egyedül lenni (így iskolámban is ezt látják).

És az törtènt, hogy elmentem a nagy menő szveg 11.-esek előtt (2 fiú volt ott meg egy lány) és az egyik fiú beszólt: Jön a halál.

Ezt rám értette, de nem èrtem miért.

16/l



2016. szept. 24. 09:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez beszólás? 😐 Félnek tőled. Lehet jól teszik. :D
2016. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Gúnyosan mondták.
2016. szept. 24. 10:04
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Azért mondta ezt, mert nevetségesnek tart téged. Egy 16 éves lány akármilyen feketében és komor arccal jár is csak egy pipi neki. Még az is lehet, hogy sajnál, vagy tetszel neki. Ki tudja.

Bármilyen szubkultúrához tartozol is érdemes figyelembe venni, hogy a többség számára túlzó jegyek bizony beszólásokat váltanak ki. Tényleg őszintén azt javasolnám, hogy ne merülj el teljesen a saját szubkultúrádban és nyiss más érdeklődésű emberek felé is. Pl. iskolában nem muszáj a leghosszabb, legáttetszőbb, legfeketébb szoknyádat felvenni. Valamennyire jelezheted, hogy mi érdekel, de szolídan. Pl. Egy fekete póló, fekete farmer összeállításba senki nem szólna bele és valami ékszerrel jelezhetnéd, finoman, hogy hova tartozol.

A haverjaid között persze felveheted a legmenőbb goth szerelésed, ők értékelni fogják.

2016. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%

Lenne egy tippem, próbálj ki különböző stílusokat és figyeld meg, hogy mennyire más reakciókat kapsz az emberektől. Ha goth vagy akkor különösen mókás lenne egyszer talpig rózsaszínben megjelenned, vagy a tökéletes iskoláslányt hoznod, két copffal és rakott miniszoknyával. 16 vagy, mindent kipróbálhatsz most, ne ragadj le valaminél, ami nem visz előre, vagy csak aminél jobbat is találsz magad számára.

Saját tapasztalat, amikor szőkére festettem a hajam, teljesen más pasik kezdtek megnézni, leginkább mamlasz anyámasszony katonája férfiak, akik nekem nem jönnek be, ezért vissza is változtattam gyorsan :)

2016. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
Te most ezt tényleg nem érted? Mert akkor retardált vagy. Ha nem, akkor meg felnőttek előtt próbálsz menőzni, akiknek mindez már nem számít.
2016. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én nem menőzök senkinek. Igen durván nézek ki, de ilyen vagyok. Persze nem minden nap vagyok talpig goth, de sokszor. Nem várom el hogy elfogadjanak, vagy mindenki utánam nézzen. Én sem szólok be nekik higy idióta sablonok, akkor ők se. És ezt nem értetten igazán, hogy én egy árva szót nem szólok hozzájuk, de ezek meg igen...
2016. szept. 24. 10:57
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Sz@rd le őket, de most komolyan :D

Én sem ártottam sosem senkinek metálos létemre, de volt, hogy utánam fordultak, hogy ez most sátán? Az volt a bűnöm, hogy fekete cuccokba jártam, sokszor bőrben, meg nyakláncok lógtak a nyakamba. Sminkelni meg nem is sminkelem magam. Még csak polgárpukkasztó sem voltam. A buszon sokszor nem ültek le mellém, inkább álltak, de kit érdekelnek? Úgy sem velük akarsz barátkozni, ne is figyelj rájuk.

2016. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%
Ne játszd már meg az értetlent, ez a tipikus női mizéria, hogy nem mertek szembenézni egy helyzettel, inkább úgy tesztek, mintha az meghaladná az értelmi képességeiteket "miért szólnak be, ha állandóan talpig feketében, bús pofával vonszolom magam?" na vajon miért? Tippelj kettőt, hátha eltalálod.
2016. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, tudom hogy a kinézetem miatt szóltak be. Csak azt nem, hogy ezt mièrt kell megemlíteni? Én sem szólok be nekik hogy de egyformák...
2016. szept. 24. 14:41
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Én ilyenkor tök büszke szoktam magamra lenni.Mármint mondták már rám hogy sötét nagyúr vagy hogy démon ilyesmi.Legutóbb azt mondták hogy mindig mikor szóba kerül az ördög megjelenek.
2016. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!