Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálom ahogy kinézek. Tönkrete...

Utálom ahogy kinézek. Tönkretette az életemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Semmi szép nincs rajtam. Nincs egy olyan porcikám se, amivel elégedett lennék. Nem is érzem magamat nőnek emiatt.

Kapcsolatom se nagyon volt még. Amikkel bajom van, és nagyon zavar,azokon sajnos tényleg nem lehet változtatni. Az idegeim már teljesen tönkrementek. Idegbeteg vagyok már teljesen. Ha a tükörbe nézek, olyan dühös leszek. Hogy lehet ezt elviselni?


2017. jún. 1. 17:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Valaki meg lehet pont így szeretne kinézni ahogy leírtad magad. De ugye ezt kép nélkül nehéz megnondani. De egy odaado kapcsolat lehet segítene ezeken a dolgokon, csak ugye ez így kiesik pedig biztos nem olyan rossz a helyzet mint ahogy felfogod. Az ember megtudja szerettetni magát magával ha maga is akarja.
2017. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen, a mozi segítene rajta nagy valószínűséggel. Túl sok a felesleges szabadidőd, ezért magadon keresed a hibát, hogy lekösd magad. Melyik filmet szeretnéd megnézni? :D
2017. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igazad van. A thrillereket szeretem.:)
2017. jún. 1. 18:43
 14/19 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én osztom 55%-os véleményét. Menj el vele filmet nézni, sokkal jobb lesz utána! ;)



Nekem is van egy csomó hibám, görbe az orrom, nagy az állam, hirdetési felületnek is kiadhatnám a homlokom, túl széles a csípőm és erős a combom, a mellkasomon több szabdalás nyom, az oldalamon ott virít a mellemtől a köldökömig egy szép vágás. A lábamon gyengék az erek ezért egyes pontokon seprűvénás.

Szintén fehér a bőröm, és inkább égek, mint barnulok.

De én csak sóhajtok egyet és arra gondolok, hogy a külsőm egy jó szűrő. A tökéletes nőket minden ember megkörnyékezi, pl sok felszínes is, nekik annyival több emberen kell átküzdeni magukat, míg a párom a hibáimmal együtt szeret. És tudom, hogy belém szerelmes, nemcsak a csini pofimba, ami öregkoromra már nem számít semmit.


Szóval vedd lazábbra a gyeplőt, és magadon kívül foglalkozz mással (másokkal is).


A mozihoz meg jó szórakozást!

2017. jún. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Magam is fehér bőrű vagyok (olyannyira, hogy gimisként ha épp úgy tartotta kedvem akkor szólhattam, hogy rosszul vagyok, mire az volt a válasz, hogy: igen, látom, nagyon sápadt vagy, menj is csak haza - egyszer játszottam be, nem akartam pofátlan lenni. :-), nagyon fehér, sápadt is sokszor színtelen, stb.


Szeplők - bizony ám, édesanyám tipikus világos szemű, vörös hajú, szeplős nő (az egész teste szeplős), mégis vonzó nő, és én is örököltem az arcomra párat. :-) Párat, inkább sokat. Szerintem a szeplő egyébként sem gond, szexi is lehet.


A szemem nekem is kicsi, vágott is, kicsiként csúfoltak, hogy biztos kínai vagyok. Akkor rosszul esett, ma már inkább úgy fogom fel, hogy rendben, kicsi, de nem úgy nézek ki, mintha hunyorítanék folyamatosan, tehát ez nem baj, és a színét - zöld - szeretem.


Szabályos arc. Nem tudom, pont a napokban láttam egy összehasonlítást, hogy milyen lenne, ha mindenkinek szabályos, szimmetrikus arca lenne, hát némely ember nagyon nem járna jól vele. :-)


Azok a dolgok, amiket felsoroltál, szerintem nem problémásak. Persze, nem láttam rólad képet, lehet, hogy valóban nem vagy csodaszép magad szerint, de az is lehet, hogy gond a csak a fejedben létezik.


Pedig mennyi minden lehet szép egy nőn! Ha a külsőségeket nézzük, akkor az igényességen kívül természetesen akár a haja - esetleg menj el fodrászhoz, kérdezd meg, mit ajánl, próbálgass, változtass, a körmei - szépen megcsinálva - , az illata, az öltözködés, a kisugárzás - húzd ki magad, ha sétálsz, ülsz -, egy kis smink - kozmetikus ebben is segít. Én nem vagyok a vastag sminkelés híve, de egy vékonyabb textúrájú alapozó, hogy egyenlítse a bőrödet, szemöldök kitelítése, szempillák erősítése, szemhéjra egy bőrtónushoz illő - barnás, meleg rózsaszínes - árnyalatok szépen néznek ki. Rúzs, szájfény számomra pl felesleges, sokat iszok egy nap, beharapom a szám, beszélek, stb, nincs kedvem nézegetni, hogy lejött-e.


Eddz, gyors tempójú futás, guggolás, kicsit dolgoztasd meg a tested, jót fog tenni. :-)


Próbálj meg úgy öltözködni, ami hozzád illik. Értem ez alatt például, hogy ha izzadós vagy, ne vegyél fel olyan ruhát, amin nagyon látszik. Ha erősek a lábaid, akkor a farmer inkább csak ráerősít. Ha esetleg - ilyet is hallottam - átlátszik a mellbimbód akár még a melltartón, felsőn is, akkor színesebb, lazább, mintás felsők ebben segíthetnek. Nekem is nagyon tetszenek az olyan felsők, amikben kint lehetne a hasam egy része mondjuk egy magasabb derekú farmerrel, de nincsen olyan kidolgozott, lapos hasam, hogy a látvány szép legyen, viszont a lazább felsők (és itt nem kell a teljesen lógó felsőkre gondolni, elég, ha nem tapad rád teljesen, mint egy másik bőrréteg), ingek, sötétebb (a fehér, főleg ha vékony anyagú, átlátszik) darabok viszont előnyösek. Az olyan szoknyaruhák, amik kiadják a derekat és a combomra nem tapad rá, hanem szépen leomlik, az is szuper számomra. Érted, mire akarok kilyukadni? :-) Olyat keress, ami kiemeli az alakod!


Nekem sem tetszik sok minden magamon: pl

1., a szemöldököm. Édesapám dús, erős szemöldökét örököltem, namost az egy nőnek nem mindig jó, pedig aztán ahogy nézem ma a vastag szemöldök a diktáló stílus. Nézegettem videókat, hogy lehet formázni, de béna vagyok ehhez. Elmentem kozmetikushoz, alsó hangon 2000 Ft-ért megcsinálta mindkettőt, és nem kell velük bajlódnom napi szinten.


2., Az, hogy sötét a hajam, így a testem több helyén is erősebb, sötét szőr nő. A kezemen ez végképp idegesít: ezzel mindig törődök, leszedem, krém, epilátor, stb.


3., Mindig az orromon izzadok. :-) Ezzel nem tudok mit csinálni, elfogadtam.


4., Nem vagyok vékony sem, de szerencsére esztétikusan oszlik el rajtam a súly, így nem zavar, hogy van egy kis combom, fenekem.


Ne engedd, hogy ez határozzon meg! Próbálj kiteljesedni másban is, keress hobbit - olvasás, túrázás, önkénteskedés (én ezt imádtam, menhelyeztem sokáig), kezdj el egy sorozatot, járj emberek közé, keress olyan csoportokat, ahol hasonló érdeklődésűek vannak, mint te. Nyílj te is ki, és biztos, hogy tudsz olyanokat tenni, amiktől jobban érzed magad! Hajrá, sok sikert! 24/N

2017. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, tanácsot. Különösen neked utolsó. :)
2017. jún. 1. 19:46
 17/19 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menni h depis vagy idegbeteg, mit javasol? Aztán valami neurológushoz vagy pszichiáterhez beutal h meggyógyulj, a felírt gyógyszerekkel azért vigyázva.
2017. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mármint hogy óvatosan. Akkor valamit esetleg sportolj vagy űzz hobbinak, vagy dolgozz ami sikerélményt ad.
2017. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha te nem szereted a tested, milyen alapon várod el bárkitől, hogy szeresse azt?

Olyan nő a világon nincs, akinek ne lenne legalább egy szép, jó pontja! Neked is van> a nyakad, az ujjaid, a melled, a feneked, a hasad, a lábad stb.stb.

Keresd meg magadon, és tudatosítsd magadban, kezd azt kihangsúlyozni, és figyeld a reakciókat!

Egyszer rá fogsz döbbenni, hogy semmivel nem vagy rosszabb a többinél, csak amíg mások az image-üket építik, addig te önmagad rombolod!

Fordulj meg ezen az úton, mert nem jó irányba vezet!

2017. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!