Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnál is van olyan, hogy...

Másnál is van olyan, hogy bizonyos szagoktól, illatoktól teljesen le tud betegedni?

Figyelt kérdés

Vettem egy drágább papírzsebkendőt, és már napok óta nem tudtam, mi bajom van.

Borzalom.

Egy ismerősöm kapott egy ugyanilyen szagú, olcsó parfümöt, amit ő szúnyogriasztásra használt.

Semmi étvágyam, émelyeg a gyomrom.



2017. jún. 2. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Igen.
2017. jún. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudnék mesélni, miért nem vagyok hajlandó bemenni egy Toi Toi-ba.
2017. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy szagtól azért lebetegedni nem tudok, az már valami pszichés probléma.

Persze az előfordul, hogy bizonyos szagok miatt, megszédülök, vagy hányinger kerülget, elmegy az étvágyam, de ez csak ideiglenes.

A betegség egy hosszabb időtartamot von maga után..

2017. jún. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen (persze a nyilvánvaló hatnapos húgyszag, hányásszag, szarszag, rothadó szemét, büdös száj stb.-n kívül). A 100%-os marcipánszagtól, kűvészagtól, kakaóvajszagtól konkrétan hányni tudnék. Illetve bizonyos illatoknál azt, ha túl töményen vannak használva... az összes ilyen vattacukor illatú meg műcsoki/kókusz/süti illatú parfümtől émelygek, ha vki felhasználja a fél üveget egy napra.
2017. jún. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, alapesetben valami nem stimmel most velem, aztán ez a szag rátett még 5 lapáttal.
2017. jún. 2. 10:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Én amikor terhes voltam annyira rosszul voltam a vanília szagától, hogy hányás után, szinte mindig elájultam. De szülés után elmúlt, azóta nincs bajom a vaníliaszagával..

Szóval ha egy szagtól beteg leszel akkor annak oka van- Sok ember bizonyos szagoktól rosszul lesz, de nem betegszik le.

2017. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lebetegedni kifejezés talán furcsa, de van egy két parfüm aminek a szagától elkap a rosszullét. Általába pár perc friss levegő elég, hogy elmúljon.
2017. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Èn elèggè epès vagyok, ès sokszor már az ètelek illatától is begörcsölök, de a parfümök illatát sem birom ( kapar a torkom szúr az orrom fent mèlyen ès erős köhögèsi inger kap el, illetve az alkoholt sem birom, sem a szagát sem az ízèt. Ösztönösen abbahagyom tőle a lèlegzèst, ès reflexből az arcom elè kapom a karom ès becsukom a szemem. ( bár ennek lehet köze ahoz hogy apám alkoholista volt, bár sosem bántott se engem se anyám ) )
2017. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!