Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Barátnőm elhanyago...

Mit tegyek? Barátnőm elhanyagol nincs ideje rám.

Figyelt kérdés

Barátnőm nagyon elhanyagol most tartunk a második hétnél hogy nem találkoztunk egyentalán. Hol ott régebben szinte minden hétvégén együtt voltunk, most meg hogy lett barátja, meg más társaságokba jár sohasincs ideje rám. Mostanába mindig én nyaggatom, hogy mikor ér rá, elmehetnék erre vagy arra de semmi..

Most is én irtam neki hogy szoljon mikor ér rá.. Chaten normálisan beszélünk meg érzékelteti hogy hiányzok neki csak nincs ideje:( Pedig nem vesztünk össze, úgy érzem szétválnak útjaink..Nem akarom elveszteni ő a legjobb barátnőm és elvileg neki is én..



2016. dec. 12. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogadd el, hogy most nincs ideje, valószínűleg nemcsak rád!


Ha egy hónap múlva is ugyanez lesz a helyzet, akkor kezdhetsz gyanakodni, de simán van olyan, hogy tornyosulnak az ember előtt a feladatok, és csak a legszükségesebbre és legsürgetőbbekre van ideje.

2016. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne nyaggasd, ez fontos! Hidd el, ha lesz ideje, és ő is akarja, akkor fog keresni. De attól, hogy nyaggatod, csak feszültté teszed őt is, meg a kapcsolatot is.

A másik dolog, hogy félted a kapcsolatot. Ez normális, de ezt magadban kell elintézned, ne vetítsd ki rá a félelmeid, mert ezeket ő nem érzi, tehát nem tudja befogadni.

2016. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el hogy van saját élete és nem te vagy a központban. Gondolom 13-15 év között lehettek azért érint ez ennyire, de megsúgom ideje beletörődnöd hogy az életedbe nem fognak körbeugrálni a barátok mert te arra vágysz.
2016. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat:). 16 évesek vagyunk, hát nem várom el hogy körbe ugrájanak a barátaim.., mivel ő az egyetlen barátom akivel találkozok sulin kivül, inkább megszoktam hogy mindig melletem volt.
2016. dec. 12. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha van egy kis szabad ideje akkor a barátjával akar lenni, ez a normális, legyél jofej és fogadd ezt el.
2016. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!