Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmnek új...

A legjobb barátnőmnek új barátja van, aki miatt (is) teljesen elhanyagol. Normális, hogy ennyire nem vagyok fontos neki?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel osztálytársak vagyunk. Tavasszal jöttek össze a barátjával, de akkor még teljesen normális volt. Nyáron kezdődött az egész, ugyanis összesen 3x találkoztunk egész nyáron, ami azért furcsa, mert azelőtt kb a fél nyarat együtt töltöttük. De igazából ez még teljesen rendben van, elfogadom, hogy a 2. helyre kerültem számára. A gond az, hogy minden más elfoglaltságot elém helyezett. És most van november közepe, és utoljára nyáron csináltunk közös programot.

Én teljesen megértem, hogy kevés ideje van (sportol, különórára jár, magántanárokhoz jár és még a barátjával is akar lenni) de ha egy kicsit is fontos lennék neki, akkor szánna rám időt. Én tényleg nem azt várom el, hogy annyi időt töltsön el velem, mint azelőtt, mert végül is egy férfival fogja leélni az életét, nem a legjobb barátnőjével, de azért havonta egyszer elmehetnénk moziba, vagy kávézni, nem kellene a kapcsolatot teljesen megszakítani. Mert oké, hogy a suliban találkozunk, de akkor mi lesz, érettségi után, amikor külön egyetemre fogunk járni?

És már ott tartunk, hogy a suliban is szívesebben nyomkodja a telefonját, minthogy velem beszélgessen.

Már próbáltam vele erről beszélni, de ugyanúgy megy tovább.

A válaszokat előre is köszönöm! :)

16/l



2016. nov. 20. 16:23
 1/6 papics ***** válasza:
100%
Tipikus naiv barátnőd van. Most bele van zúgva abba a hapsiba, majd egy pár hónap max. egy év és a hapsija lefekszik vele és otthagyja, majd arra eszmél fel, hogy végül senkije nem maradt mert nem tartotta becsben a legnagyobb értékét, téged, a legjobb barátnőjét. Szomorú, de meg kell várni hogy szakítsanak bármilyen kárörvendőnek is hangzik a dolog. Utána kiderül hogy a fiú miatt nem voltál fontos neki, vagy talált "jobb" társaságot nálad, amit kétlek mert ha legjobb barátnők vagytok akk. valószínű, hogy több éve ismeritek egymást, és jó pár dolgot elmeséltetek egymásnak ami egy nagyon erős bizalmat építhetett ki bennetek.
2016. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Remélem igazad lesz, bár az lenne a legjobb, ha magától jönne rá.

Egyébkén elég rég óta (általános iskolás korunktól) ismerjük egymást és szinte mindent tudunk a másikról, úgyhogy kár lenne itt lezárni a barátságunkat.

2016. nov. 20. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Én tavaly tavasszal ismertem meg és kezdtem járni barátnőmmel. Ő arra panaszkodott, hogy az osztályban már senki se foglalkozik Vele, senki se szereti, elhagyták a barátnői sorra, valamint az utolsó pillanatban visszamondtak minden olyan lehetőséget, amivel közel kerülhettek volna ismét. Ezek után nem csoda, ha az egyetlem olyan személlyel kommunikál aki Szereti Őt.


Nekünk se jobb a helyzetünk, havi egyszer találkozhatunk csak és az ehavi pedig elmaradt, mert az intenzívre került és nem engednek be Hozzá, amíg ki nem jut. A hatalmas probléma az, hogy rettegek, hogy elveszítem Őt, mert szeretem Őt. Emellett amióta az intenzíven van, egyre jobban elhidegül tőlem, már a szakítás szélére sodródunk és teljesen megsemmisülnék, ha elveszíteném Őt.


Ezért azt mondom, hogy ha annyira fontod neked, kapd el a grabancánál, ültesd le, beszélj vele, hogy figyeljen rád is meg minden. Ha a barátja kiakad, akkor ne hagyjátok ki őt se a szervezésből. Lehet még örülne is, hogy haverkodhattok. Ha a barátnőd féltékenykedne, akkor "szerezz be" egy stabil párkapcsolatot, hogy lássa, hogy nem elvenni akarod hanem csatlakozni.

2016. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd el hogy a barátnődnek más is belépett az életébe,ezt te is tudod hogy nem te leszel mindig az egyetlen...beszéld meg vele hogy szánjon rád egy kicsit több időt !!
2016. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem tudom, hogy végigolvastad-e, amit írtam, de a leírásban világosan szerepel, hogy azt teljes mértékben elfogadom, hogy más is belépett az életébe, illetve, hogy már nem én vagyok az egyetlen számára, csak az bánt, hogy teljesen kizár az életéből és egyáltalán nem vagyok fontos neki.

2016. dec. 10. 09:20
 6/6 papics ***** válasza:
Kíváncsian várom a fejleményeket! :)
2016. dec. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!