Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy űzhetném el a honvágyamat?

Hogy űzhetném el a honvágyamat?

Figyelt kérdés

Olaszországban születtem, Ravenna megyében. Anyám magyar, apám olasz. Sajno anyagi helyzetek miatt el kellet hagynom szeretet városomat, és országomat. 6 évig éltem ott, az egész olasz családommal, apával, anyával, és nagyszüleimmel. Ott van még a legjobb barátnőm is, aki már 14 éve a legjobb barátnőm. A nagymamám is iszonyatosan hiányzik. (Sajnos a nagypapám 2012-ben elhunyt, bár ő is hiányzik). Hiányzik a családom, az ételek, a hej. Mikor eszembe jut, rám tör a sírás. Nem érzem jól magam Budapesten. Túl nagy, zsúfolt, az emberek barátságtalanok(most mondhatjátok azt hogy 'Pff... Biztos az olaszok jobbak a magyaroknál te kis csitri!'de nem azt mondtam hogy jobbak, csak vidámabbak, és kicsit kedvesebbek a magyaroknál.)Sajnos csak évente 1-szer mehetek el Olaszországba, max 1 hétre. Ha viszont hazaérek Budapestre, nagyon rossz érzés fog el. Nekem nem itt van a helyem.

Mit tegyek?

15L



2017. jún. 4. 16:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagyis, az olaszok vidámabbak, és kedvesebbek. Harsányak, úgy mint én, stb.
2017. jún. 4. 16:18
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Én nem ítéllek el. A magyar az egyik legbunkóbb, rasszistább nép, akit valaha láttam, pedig multikulti városban élek (szerencsére külföldön). Magyarország az ostobák és zsenik hazája. Sajnos kevesebb a zsenik aránya manapság.
2017. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd úgy, hogy már csak 3 évet kell kibírnod, míg nagykorúvá válsz, utána a magad ura vagy, tanulj úgy, hogy felvételt nyerj egy olasz egyetemre, főiskolára, lehetőleg ösztöndíjjal. Ez motiváljon, a hazatérésért és a jövődért is tanulj.
2017. jún. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!