Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan űzhetném ki ezeket a...

Hogyan űzhetném ki ezeket a gondolatokat a fejemből?

Figyelt kérdés

Holnap 1 hónapja, hogy véget ért egy 3 éves kapcsolatom. Azóta minden nap úgy érzem, "meghalok" egy kicsit.

Állandóan arra gondolok, hogyha neki sem kellettem, akkor másnak még úgyse fogok. Elgondolkozok azon, hogy minek élni, hiszen úgy sem lesz jobb. Máskor ő hiányzik, és elkap a sírógörcs, hogy már ilyen sohasem fog történni velem. Ő volt az életemben az első férfi.

Minderre rátesz, hogy önbizalom hiányom van, mert duci vagyok. Nem kicsit.

Mit tehetnék, hogy jobban legyek? Nem bírom...


2013. nov. 25. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ő olt neked az első és elhagyott? Kapott egy érintetlen tiszta szűzet három évvel ezelőtt? És nem vett el feleségül? Ha ilyen balga és érzéketlen, akkor ne sajnáld!

Járj sokat templomba, ott elmélyedsz és kitörlődneke ezek a gondolatok, meglátod. Biztos, hogy lesz valakid. Meglátod.

2013. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feledkezz bele másba, tereld el a gondolataid szándékosan. Tanulj többet, dolgozz jobban, lényeg, hogy ne engedd meg magadnak, hogy ilyeneken tudj agyalni. Én bánatosan tudok legjobban fogyózni, el szokott menni ilyenkor az étvágyam, esetleg kezdj el odafigyelni magadra, próbálj fogyni és csinálj magadból egy jó csajt, aki tuti fog találni valakit.
2013. nov. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudatosan fogyózom 6 hete, azóta -16kg... Most csináltam meg a nyelvvizsgámat, szigorlatokra készülök. Ennél jobban nem tudok mit tenni, másba nem tudok még belefeledkezni.
2013. nov. 26. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne higgy magadnak ennyire, tegyük fel, hogy másnak kellesz majd, van számtalan dolog, amiért jó élni, az önbizalmadat te teremted és a duciság relatív és megoldható (aláírom: kemény menet)... És induljunk ki ilyenekből akkor. Nem nagyobb hülyeség, mint a korábbi verziód.
2013. nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!