Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 22 évesen nem voltam még...

22 évesen nem voltam még discoban. Ez szégyen?

Figyelt kérdés

2017. jún. 4. 22:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok, kb 3x voltam discoban. Nem éreztem jól magam, nem szeretem hogy: tele van részegekkel, kisüti a fény a szememet, terasz részen telefújnak cigifüsttel.

Az ég világon semmi ciki nincs benne, hogy még nem voltál/voltatok.

Ez a dedós stílus meg a kedves hozzászólót minősíti.

Engem is rendszeresen hívnak,mégsem megyek.

Miből gondolod, hogy pl a kérdezőt nem hívják discoba vagy nincs olyan baráti társasága?

Számomra sokkal többet ér egy grillezős, sörözős, beszélgetős este, mint egy discoban szétcsapós.

2017. jún. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#5 vagyok, mellesleg 19 éves, szóval azt hiszem, meglehetősen fiatal.

Csatlakoznék a többiekhez, ha csak azért nem akarsz menni, mert ettől érzed magad különbnek, az szerintem is elég érdekes felfogás.

2017. jún. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
25 évesen még én sem voltam, és nem is akartam sose. Egy ideig nyafogtak érte miért nem megyek, de megmondtam szimplán, hogy egyrészt maga a zene sem a közeg nem tud érdekelni. Aztán le is szoktak a dologról. Inkább járok koncertekre, azt szeretem.
2017. jún. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem ilyen téren értettem hogy egyedi vagyok mert nem járok discoba
2017. jún. 5. 07:33
 15/21 anonim ***** válasza:

Én meg 25 vagyok, voltam úgy egy tucatszor, de minden egyes alkalommal egyre kevésbé volt kedvem hozzá.

Már nem megyek.

2017. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
28 vagyok, én se voltam, nem is akarok, semmi szégyenteljes nincs benne
2017. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
26 vagyok, és én se voltam, és nem is akarok menni. Engem már az zavar, ha beülök haverokkal iszogatni valahova, és olyan hangos a zene, hogy nem lehet beszélgetni mellette. Inkább egy jó beszélgetés, mint hogy zenére tomboljak. Ha meg azt akarok, akkor meg inkább koncert, mint diszkó... Őszintén szólva sosem éreztem még késztetést, hogy diszkóba menjek. Meg komolyan fizessek belépőjegyet azért, hogy bulizzak? :D
2017. jún. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%

Olcsó k**vák, drága szesz, szar zene, ez a szentháromság. :D

Viccet félretéve: mindenki úgy szórakozik, ahogyan neki jólesik, ha te nem diszkózol, az a te dolgod.

2017. jún. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
én 22 ÉVE nem voltam. Na ez a szégyen...
2017. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
a kérdező is 22 éves és nem volt még discoban, szóval 22 éve ő se volt. én is 22 vagyok én voltam,többször is mert elrángattak de úgy utáltam, hogy már nem engedek nekik
2017. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!