Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam a...

Hogyan tegyem túl magam a szégyenen, h nincs autóm?

Figyelt kérdés

Elvalt nö vagyok , egy gyerekkel , aki lassan kamasz. Sokszor viszem ide oda , tancra , templomba. es onnan mi gyalog megyunk a buszmegalloig, amig a lanyom minden osztalytarsa autóval mennek . Sajnos egyelöre nincs lehetösegem hajtasit szerezni , es most mar odaig jutottam h ez megmérgezi az örömunket a lanyommal , barhova megyunk a vege az h mindenki elhuz mellettunk az autoval .

Sajnos a lanyom meglatta a szenvedesem es most mar öt is megviseli a dolog.

Szegyellem a lanyom elött is ezt a hianyossagom.

Amugy mindene megvan , jo cuccok meg iPad mobil , kiruccanasok , de autó ( egyelöre ?) nincs .

Tudom h a lanyom remeli h egyik a sok baratai közul felajanlja h üljünk be de ez sose törtenik meg. Szegeny csalódik, gondolom..

Kulföldön lakunk , Nemetorszagban.

Vajon eltúlzom a dolgokat ?



2017. máj. 22. 00:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Igen, eltulzod.

En Angliaban lakom, szinten egyedul egy gyerekkel, es nincs kocsim. De nem sajnaltatom itt magam, attol, meg nem lesz hirtelen jogsim!

Egyebkent meg orulj, hogy jo a kozlekedes, nekem orankent 1 buszom van.

2017. máj. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nagyon.
2017. máj. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mindenkinek van autója? :O

Anyámnak sosem volt. A párom anyjának sem. Őket valahogy nem zavarta a dolog, pedig férj nélkül éltek, 1-2 gyermekkel...


Van helyzet, amikor előnyös vagy kvázi kötelező az autó, de sok esetben meg lehet oldani.

2017. máj. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző voltam s OK, hogy én Magyarországon élek, de nyugaton sincs mindenkinek autója.
2017. máj. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Miért csinálja ezt a kérdező??? Mi öröme abban, ha hazudik, kitalál egy idétlen történetet??


"hajtásit" :DDD Ez jó :) Jót mulattam rajta :)

2017. máj. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
És senki nem ajánlja fel soha, hogy elvisz titeket?...
2017. máj. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Ez csak kamu lehet, pont ugy irsz mint a kamaszlanyod..aki nincs,gondolom :(
2017. máj. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a gyereket is erre az anyagias hülyeségre neveled. Nekünk 30 éves koromig nem volt autónk, és utaztam, mentem mindenfelé akkor is. Kényelmes a kocsi, de nem létszükséglet.
2017. máj. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Mi az a hajtási??

Vezetői engedèlyre gondolsz? Kövezzenek meg, de igen gáz, hogy mèg jogosítványod sincs!

Előbb talán ezt kène, ès csak utána gondolkodni azon, hogy mennyire váz, hogy nincs autód!

2017. máj. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem kamu, mert sokat kerdez, mindig ilyen kisebbrendusegi dolgokrol. Felismerheto a stilusa.


Igen, eltulzod.

2017. máj. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!