Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire megbízhatóak az...

Mennyire megbízhatóak az oldalt látogató emberek? Milyen tapasztalataitok vannak? Előfordulnak kirívó esetek?

Figyelt kérdés

Első alkalommal több, mint hét évvel ezelőtt regisztráltam, és azóta természetesen sokféle jellemű személlyel beszélgettem, viszont időről időre előfordulnak olyan levelezések, ahol is a "chat-partner" szinte egyértelműen valami rosszban sántikál/nem egyenes, vagy legalábbis úgy érzékelem.

Mit gondoltok minderről?


2017. jún. 5. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Egy olyan oldalon, ahol névtelenül és arctalanul lehet irogatni? Ahol egyik percben milliomos, masik percben csalódott lelki beteg ember lehetsz...

Nos amig aectalanság, és névtwlenség mögé bújik az ember addig nem megbizható senki.

2017. jún. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

12:10

Szerintem sem bízhatunk senkiben.

2017. jún. 5. 12:12
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Kb. 3 éve vagyok fent a gyk-en, de ezidáig csak olyanokkal találkoztam akiknek valóban kérdésük, gondjuk, bajuk volt, kérdeztek és mentek tovább.
2017. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez az oldal eléggé kettős jellegű. Egyrészt a valóban kérdésre választ várók vannak. Másrészt az unatkozó vagy frusztrált idegességüket kiadó emberek vagy épp a való életben való elnyomásukat itt kiengedhetik, meg még sokféle pszichológiai tényező. Ez az oldal azért kiemelkedő ebben, mert ide még nicknév se kell se semmi azonosítás, ráadásul felépítéséből adódóan mindenről lehet beszélni. Bár ahogy elnézem sok idióta már simán Facebookon is kiadja magából a marhaságait a saját profilján, képpel, névvel, mindennel. Szóval nem igazán számítana itt se...
2017. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kamu oldal, kamu emberekkel.
2017. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és igen, elfelejtettem a szaros lepontozókat akiknek nem tetszik a valóság és szöveges formában nem hajlandók véleményt alkotni. Jobb is.
2017. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4


+++++

2017. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem megbízható, viszont adhatnak jó ötleteket, ami mentén el lehet indulni, más nézőoontokat, amire én nem gondoltam volna. Mindenképp hasznos dolog ez. Google-lel meg fél perc ellenőrizni valamiről, hogy hiteles-e
2017. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem élőben egy barátom sincs. Viszont erről az oldalról már legalább 5 személlyel megismerkedtem és még mindig tartom mindegyikükkel a kapcsolatot.
2017. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!