Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Osztály kiránduláson a fiuk...

Osztály kiránduláson a fiuk állandóan pisilnek?

Figyelt kérdés
Lányok a ti osztályotokba is a fiuk miatt csomószor meg kell állni, hogy pisiljenek? Ha busszal is megyünk akkor egy csomószor megszoktunk állni mert egyrészt pihenni kell meg van hogy a fiuknak pisilni kell. Volt már úgy is hogy megálltunk pihenni majd kb félóra múlva ismét megálltunk hogy tudjanak a fiuk könnyíteni magukon :D Meg fura de a mi osztályunkba valahogy nem szeretnek a wc-n pisilni a fiuk persze ha a kuton állunk meg akkor wc-re mennek de van hogy az autópályán megállunk a nyilvánoswc-nél és nem bemennek hanem sokan a wc mögé mennek pisilni, vagy ha vonattal akkor meg mindig egy bokros helyre vagy az állomás mellett a lepukkant házaknál. MEg amikor kint sütőnk szallonátt akkor általában mindig körülállják és lepisilik vagy néha egy csinálja, meg ah ilyen erdei házakba vagyunk akkor már volt ugy is hogy hibába volt wc a házba akkor is sokan kint pisiltek a ház mellet meg ház mögött meg hasonló. Más osztályba is vannak ilyenek esetleg cikisebb sztorik vagy hasonló sztorik? Meséljetek 17/L

2017. jún. 6. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk a lányoknak kell gyakrabban pisilni. A fiúk mindig tovább bírják.

Érthető, ha kint intézik el. Nem kell sorban állni, nem kell fizetni (mert van, ahol a bezinkúton is fizetős), nem kell félni, hogy koszos. Ők könnyen megoldják kint is. Szerintem én is azt választanám, ha fiú lennék :)

2017. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Másrészt azért ad valamilyen fokú izgalmat, hogy most a természetbe pisilsz és nem egy wc-be vagy piszoárba :D


De amúgy nálunk is inkább a csajok mennek/mentek el többször wc-re :D


20/f

2017. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Anno mikor busszal kirándulni mentünk, egy csomó Sprite-ot vettünk (a zöld üveg miatt) amibe sört öntöttünk. A fél osztály már be volt sörözve és állandóan miattunk kellett megállni a busszal mert pisilni kellett.:DDD
2017. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Egyszer kenutúrán az egyik srác kiállt a kenu végébe "igyatok, halak!" felkiáltással. A fiúk zöme nem valami szemérmes, mondjuk sok nem látszik belőlük és különben is, nekik is van testük, na bumm. Én nőként sokkal szemérmesebb vagyok, de megértem azt, aki nem.


Köztudott, hogy a lányoknak kell sűrűn pisilniük, no persze, ha a fiúk megisznak egy csomó sört, akkor változhat a dolog. Egyénszinten persze bármi lehet, én nőként is kibírok 8-9 órát normál esetben (ha teázom, az durván megváltoztatja a helyzetet. állítólag a sör teával a kegyetlen, hihető, a párom Kínában ezt megtapasztalta, mivel ott a sörhöz is adnak teát).


A szalonnasütés körbepisilése durván hangzik, akkor is, ha nyilván (remélhetőleg?) közelében sincs már a szalonna a tűznek. Ez nem tetszik, de nem zaklatna fel, túl sokat tapasztaltam már ahhoz.

2017. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Jaj, hát hívjátok a Schwarzenegger-t, az majd rájuk üvölt:

- ITT NINCS TÖBBÉ PISILÉS!


Abba fogják hagyni egy életre. :D

2017. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Ez furcsa, ált. a nők miatt kell megállni (és annak van biológiai, testfelépítési oka is)... lehet, nálatok túl sokat isznak. Az meg, hogy van wc, de inkább a bokorba pisilnek meg falhoz, főleg ha nincs nagy sor és nem siettek, az simán proli szokás, valószínűleg otthon is ezt látták.
2017. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Ugyan miért lenne proli szokás...? Szegény ősember mekkora proli volt már...
2017. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

8-ban nekünk is a sörfogyasztás volt a dolog mögött. :D


A poén az volt, hogy egy jó darabon mentünk autópályán, ott nem nagyon lehetett megállni, mikor végre megálltunk, hát mindenki nyomás alkalmas helyet keresni. :D

2017. jún. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
7-es, drágaság, a kérdésben is ott volt, hogy ahol van wc, ott proli szokás bokorba hugyozni. Az ősembernek nem volt angolwc-je, a kérdésben leírt 17 éves kis taknyoknak meg van.
2017. jún. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mert söröznek
2017. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!