Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mentetek már vizsgázni...

Ti mentetek már vizsgázni úgy, hogy nem készültetek semmit és nem is tudtatok semmit?

Figyelt kérdés
De mégis megpróbáltátok próba-szerencse alapon. Mi lett a vége?

2017. jún. 6. 16:34
1 2
 11/15 Metionin ***** válasza:
63%
Úgy igen, hogy nem készültem semmit mert vagy dolgoztam vagy volt 3 másik vizsgám a héten és kb. megnézni mentem be a dolgozatot/beugrót. De mivel jó a memóriám és bejárok órára, szóbeliről nem jöttem még ki 3-asnál rosszabbal. Írásbelin volt már hogy megbuktam, főleg ahol esszé van, ott szükségem van legalább arra, hogy magamnak felvázoljam hogy egy adott tételhez mi is tartozik. De tesztes zh-n mentem már át puszta szerencséből is.
2017. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

Hasonló volt, a masszázsvizsgámra úgy mentem szóbelizni, hogy csak az első 5 tételt tudtam a 30ból

Kihúztam a kettest és tökéletesen elmondtam.

Azóta se hiszem el, hogy ekkora mázlim volt :D

2017. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

Érettségim így lett meg. :D Annyit tudtam ami órákon rám ragadt.


Mennyit szekáltak előtte osztálytársaim, miért nem tanulok... aztán mennyit mosolyogtam rajtuk utána. :D

2017. jún. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
44%
Olyan sosem fordult elő velem, hogy nem készültem volna abszolút semmit, de olyat sajnos már csináltam, hogy keveset készültem vagy nem értem végig az anyagon, de muszáj volt elmenni vizsgázni. Ilyenkor vegyes eredményekkel zárult a vizsga. Volt olyan, ahol szerencsém volt és még akár jobb jegyet is kaptam, vagy éppen átmentem, és volt olyan is, ahol megbuktam és újra kellet próbálkozni.
2017. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
79%
Szóbelire nem. Írásbelire, ami feleletválasztós volt, és gyanú szerint lépcsőzetes teremben írtuk egyetemen, igen (erre be sem jártam, mert ütközött más órámmal, jegyezeteket se tudtam addigra megszerezni)... lelestem a válaszok 90%-át az előttem ülőről, a többit meg középiskolai tanulmányok, meg a saját logikám szerint. 3as lett. Szóbelit, esszéset meg nem próbálnék így, az tuti.
2017. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!