Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akit molesztálnak/próbálnak...

Akit molesztálnak/próbálnak tömegközlekedési eszközön és megvédi magát, azt miért zavarják le utána a buszról?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsán fogalmaztam meg a kérdést. Szóval a húgom mesélte, hogy tegnap reggel, amikor munkába ment, egy részeg fickó mellé ült, és meg akarta fogni a combját. Ő többször is szólt a fickónak, hogy hagyja békén, és engedje ki (a húgom ült az ablaknál), de a fickó vagy vigyorgott meg bólogatott. Senki sem akart neki segíteni a buszon, mindenki csak bámult maga elé, aztán amikor a fickó megint nyúlkálni kezdett, a húgom az ernyőjével (kicsi, összecsukható) kábé arconütötte a fickót, mire az ordítani kezdett, hogy a húgom milyen rasszista (afrikai volt a fickó), és többen is követelték, hogy a húgom most azonnal szálljon le a buszról, vagy rendőrt hívnak.

Ez normális?? Nem Magyarországon történt. Miért nem segítettek neki inkább?



2017. febr. 28. 04:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, ennek így nincs értelme. Nem maradt ki valami a sztoriból?
2017. febr. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Tudod, hogy miért vágták le a húgodat a buszról? Mert valószínűleg a fekete férfi sem részeg, sem molesztáló nem volt, csak egy munkába utazó normális ember. A barom húgod meg arcon vágta az ernyőjével, még jó, hogy ki nem verte a szemét a szerencsétlennek. Hála a normális utasoknak, akik megvédték a férfit a rasszista, idegbeteg húgodtól.
2017. febr. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Tudod, hogy miért vágták le a húgodat a buszról? Mert valószínűleg a fekete férfi sem részeg, sem molesztáló nem volt, csak egy munkába utazó normális ember. A barom húgod meg arcon vágta az ernyőjével, még jó, hogy ki nem verte a szemét a szerencsétlennek. Hála a normális utasoknak, akik megvédték a férfit a rasszista, idegbeteg húgodtól.


te vagy egy idegbeteg olvasd el amit irt

2017. febr. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

azért már ne fogdossa senki


az biztos igy igaza van

2017. febr. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
az emberek hulyek, en mar semmin sem lepodok meg.
2017. febr. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez durva...! Normális esetben még meg is tapsolják azt a nőt, aki megvédi magát a molesztálástól.
2017. febr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos én is tapasztaltam, hogy még az a rossz, akit molesztálnak. Láttam is, és sajnos én is kerültem ilyen helyzetbe. Megtapsolni, segíteni max. a filmekben szoktak.

Ilyenkor határozottan kell fellépni, és ha hangosan rászólsz, akkor még rád néznek csúnyán, hogy minek csinálsz botrányt. Engem sem védett meg senki, és úgy néztek rám, mintha én csináltam volna rosszat.

2017. febr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
6%

Jajaja, biztosan pontosan így történt.

Cool story bro.

2017. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

A kötekedő kommentek bizonyítják, hogy igaz a sztori, hisz az emberek itt is a molesztáltat támadják.

De elég egy nemi erőszakról szóló cikk alatt elolvasni a kommenteket. Az áldozatot okolják általában.


Tavaly engem is elkapott egy barom a buszon.

A busz elejére próbáltam menni előle, de követett.

Mindenki látta, egy csapat srác még röhögött is.

Aztán hangosan elküldtem a fenébe, mert nem hagyott békén. Természetesen rám néztek feddően az emberek.


Nem érdekel, hogy nem segítenek, csak ne az áldozatot hibáztassák.

2017. febr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Mert az emberek balf...sz gyava sz..r alakok es segiteni nem mernek. Viszont a lelkiismeretuket bantana ez, ezert inkabb az aldozatot hibaztatjak, igy ,,felmentik,, magukat az alol, hogy paraszt modon nem segitettek. Kognitiv disszonancianak hivjak.
2017. febr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!