Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek idegbeteg vagyok?

Szerintetek idegbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm az alakom. 2 év alatt 20 kg-t híztam és utálok emberek közé menni.

Frusztrál a tömeg és az hogy mennem kell az utcán.

Idegesít hogy látják a testemet. Zavar hogy takargatnom kell magam.

Még most is kabátban járok ( bőrkabi ) mert nem akarom hogy lássák a testemet.

Elkezdtem tikkelni egyetem alatt, nem merek beszélni mert remegni kezd az arcom, felmegy a pulzusom és azt érzem hogy elájulok.

Azt érzem hogy mindig mindenhol én vagyok a legrosszabb.

Az egyetemen a nyomás, a teljesítési kényszer meg minden tönkretett.

Otthagytam és most dolgozom illetve tanulni akarok jövőre egy másik egyetem másik szakján államin és addig rendbe akarom szedni magam.

Ma pl elkellett volna mennek tüdőszűrésre egy másik városba de annyira elvan dugva az a szar hogy 2 órán keresztül bolyongtam a telefonom felforrósodott és lemerült ezért tájékozódni sem tudtam, megkérdeztem valakit de ő rossz irányba navigált el. Sikátoros utcákban mászkáltam a forróságban.

A mensim 2 napja jött meg, amúgy is idegbeteg vagyok.

Elsírtam magam az utca közepén ( úgy hogy más nem látott persze..) mert elegem van hogy ki kell mozdulnom az utcára.

Felhúzott minden ma.

Mi a szar bajom van?

Idegbeteg lettem vagy mi? Idegesít ilyenkor minden és mindenki.


21/L


2017. jún. 8. 15:13
 1/9 A kérdező kommentje:

Az alakom ellen teszek..8 kg már lement de még mindig nem elég.

A környezet itthon anyuékkal szörnyű.

Állandóan csesztet. Semmi nem jó neki. Ha egyetemre mentem az nem volt jó, most hogy dolgozom most ez sem jó, tanulni akarok az sem tetszik....elegem van mindenből.

Soha senkinek nem vagyok elég jó. SOHA.

2017. jún. 8. 15:14
 2/9 anonim ***** válasza:

Testképzavar, depresszió, kimerültség kb, nem idegbetegség.


Sportolj, az endorfitn szabadít fel. Szedj magnéziumot, az segít tisztábban látni a dolgokat, és csökkenti a túlérzékenységet.. És menj pszichológushoz.

2017. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, hamarosan túlleszel rajta. Nem vagy idegbeteg, csak nyűgös, teljesen érthető okokból.
2017. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, azt az emberek 50%-a át szokta élni. Én úgy hívom, hogy "elegem van" érzés.
2017. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ezert kepes vagy kabatban jarni, nem vagy szazas te se, csomo undoritobbnal undoritobb embert latok mindenfele s ezek egyaltalan nem szegyenlik magukat meg buszkek is az ocsmany testukre, meg az oregek is fujj, sztem te se szegyeld ennyi erovel.
2017. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen megértelek. A túlsúlytól előnytelen külsőd miatt nem érzed magad jól a bőrödben. Gondolom alacsony a szociális, szexuális életed, pedig testmozgás mellett ez is kell az aktív kikapcsolódáshoz. Csupán csak lustálkodással nem lehet feltőltődni ahhoz, hogy hétköznap keményen tanuljunk, dolgozzunk. Elsőként a külsődet hozd rendbe, utána a többi szinte magától jönni fog.
2017. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó.. nem beszélhetek veled privátban?

Annyira félelmetesen jól látod..

Végre valaki aki ért, főleg úgy hogy nem is ismer..

2017. jún. 8. 17:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézz pár filmet amiben Melissa McCarthy jàtszik. Ő vállalja a testét..
2017. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi a bizalmat, de szerintem nem én vagyok Neked privát csevegéshez az ideális partner (40 éves családos férfi vagyok). Viszont hasonlót én is átéltem fiatalon, szerencsére csak fél évre. Műegyetem után rögtön egy jó cégnél lettem egész jól fizetett mérnök, ahonnan egy év után váratlanul kirúgtak. Addig sportos, magabiztos fiatal férfi voltam, de gyorsan elkezdtem megzuhanni. Csajom otthagyott, kezdtem kerülni a baráti társaságot, rendetlen lettem, annyira begubóztam, hogy 1-2 hónap után már az utcán, tömegközlekedésen, üzletekben, stb. is zavartan viselkedtem, főleg ha spontán beugrott egy haverom a csajával (nálunk természetes volt, hogy bejelentkezés nélkül beugrottunk egymáshoz)., 3 hónap alatt majdnem 10 kilót felszedtem.

Engem az rántott ki belőle, hogy első három hónap után jött a nyár, elkezdtem sportolni, strandolni, július végére már egészen formában lettem, elkezdtem állásokat pályázni, baráti körbe járni (mert már tudtam mondani, hogy hamarosan elhelyezkedem), szeptemberben pedig kezdtem az addigi fizetésem feléért dolgozni, ekkor már pszichésen teljesen rendbe jöttem, határozottan egy T év alatt visszatornáztam magam (több munkahely váltással) kb. arra a szinte, mint ahol kezdtem.

2017. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!