Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az idegbeteg válaszolókat...

Az idegbeteg válaszolókat kerülik, de én most őket keresem?

Figyelt kérdés
pont ezért nem rakok fel itt kérdést,viszont rengetegártatlan kérdést olvastam amiben tényleg semmi provoklót nem találok akrhogy igyekszem,és az idegbeteg válaszolgatók hihetetlen képességgel bármibe bele tudnak kötni,kötözködni,és iszonyu módon szidni a kérdezőket.őket szeretném kérdezni,hogy tényleg azért feljárnak ide az oldalra?ez valami feszültséglevezetés?és hogy élnek a hétköznapokban,?boldogtalanok,?vagy sok a stressz?csak kiánsi lettem,nincs magánéletük,hogy itt kell keresni,és ha nem is segitdéget ad,akkor ilyenekre időt pazarolni,hogy beolvasson embereknek?ez egy hobbi?mert ez időbe kerül csak ezért megnézni kérdéseket,hogy nem is hasznos válaszadsra használja.ennyire sok az idejük?köszönöm.ha egy kérdés nem érdekel vagy nem tudo segiteni általában nem vlaszolok rá,nekem szerensére van saját életem,ritkán jövök ide de mindig ledöbbenek a válaszolóktól.
2017. ápr. 20. 06:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
és igen a billentyűzetem rossz... :)én is sokat dolgozom,de nem tudnék ilyen lenne,..akik itt idegesek a valóságban is hasonló lehet a viselkedésük?
2017. ápr. 20. 06:20
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Pontosítanád a kérdést kérlek.

Egyenlőre azt válaszolnám : lehet.Jöhet a ződ kacsó köcce

2017. ápr. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Ha legalább pár kérdést belinkelnél és megírnád, melyik válaszoló idegbeteg szerinted, akkor lehetne értelmezni a kérdést, így nem.

Én ugyanis nagyon ritkán látok olyan választ, ami tényleg csak közötködés céljából íródott - a legtöbb negatív válasznak azért van valami alapja is.


Szóval konkrét példákat írj, akkor lehet válaszolni a kérdésedre érdemben, így nem.

2017. ápr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6%
3: Nekem teljesen világos, mi a kérdés, és a válaszok 60%-a, amit olvasok, megfelel a kritériumnak.
2017. ápr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Gratulálok a rendkívül szines életedhez!
2017. ápr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Őr vagyok, kihalt telephelyen 24-48 ban melózom, szerinted unatkozom?
2017. ápr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Mit nem lehet erteni a kerdesen? Egyertelmu, hogy sok itt az idegbeteg, nem latjatok mas kerdeseknel miket írnak? Itt is jott azert egy ket szep valasz... igen borzaszto elete lehet annak, aki msokat szid..
2017. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azokat szidom, akik nem tudnak normalisan viselkedni es masokat lehurrognak.
2017. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
9 válaszolóból 2 válaszolt normális hangnemben,szép arány .:)
2017. ápr. 20. 17:33
 10/16 anonim ***** válasza:
Nincs is 9 válaszoló, van nyilvánvaló visszatérő is.
2017. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!