Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elegem van! Túl sokat várok...

Clay Morrow kérdése:

Elegem van! Túl sokat várok el az emberektől?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem lett ès kezdek befordulni. Soha a büdös èletbe nem keres senki, esetleg csak az aki száz km-re lakik tőlem, de az is csak olyan szinten, hogy csá hogy vagy?- utána bármit ìrok le van szarva.

Elegem van, hogy senki sem keres.Elegem van, hogy ha èn keresek fel valakit le sem szarja.

Ha valaki èrdeklődik irántam, rövid isőn belül elhidegül. Mièrt?



#emberekből
2015. szept. 5. 00:03
 1/6 anonim válasza:
velem is pont ugyanez van mint veled...
2015. szept. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arról te is tehetsz hogy nem keresnek. Lehet nem vagy elég érdekes vagy bármi más. Nem értem miért vagy felháborodva, tegyél ellen és ismerkedj olyannal aki keresni fog! Mert írtad a 100 km-rel odébbi is csak "csá hogy vagy?" beszélgetés van akkor nem biztos mindenki más hibás csak Te nem...
2015. szept. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet velem is van hiba, de más persze tökèletes, hibátlan pèldány, nem? De akkor mi a jó büdös francèrz keresnek fel, ha utána úgy is leszarnak.

Tegyek ellene? Tettem, majdnem mindig èn teszem, ha csak ültem volna a seggemen mèg ennyi kapcsolatom sem volna. Majdnem mindig èn keresek fel mindenkit. Szerinted ez hogy esik valakinek egy idő után? Az mèg szarabbb, ha felkeresel valakit ès annyi fáradtságot sem vesz, hogy most nem hagyj. Felteszi a kèrdest magának az ember egy idő után hogy van èrtelme folytatni? Mièrt örőljem az idegeimet ès az időmet ha egy helyben taposok?

2015. szept. 5. 00:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Szokjad meg. Aki téged nem keres, neked sem kell keresned őt. Ha ez így egy nagy büdös senkire szűkíti le a kört, akkor egyedül vagy. Senkit sem érdekel, mert mindenki magával van elfoglalva. Én is egyedül vagyok és sírok miatta? Nem, elfogadtam.
2015. szept. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt veled van a hiba, nem mással. Én is ilyen vagyok, még élőben is általában leszarnak az emberek... De ez van, nem vagyunk eléggé extrovertáltak. Próbálj nyitni az emberek felé és érdeklődjél felőlük, akármilyen kis hülyeség is az.


Az emberek szeretnek magukról beszélni és a normálisak pont úgy csinálnak, mintha érdekelné őket az, amit a másik mond. Csinálj te is így, máris lesznek barátaid.

2015. szept. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Csinálj te is így, máris lesznek barátaid."


... álbarátaid

2015. szept. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!