Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy Youtube videóban...

Ha egy Youtube videóban szerepeltem, (nem az egész videó az enyém, csak egy részlet belőle) és az engedélyem nélkül rakott bele a videóba, akkor?

Figyelt kérdés

Nekem sértő dolgot mondott rólam, de nem káromkodás meg semmi, csak szimplán fájt amit mondott. Amit videót felhasznált, annak én vagyok a tulajdonosa csak már nem tudok belépni abba a profilomba. Mi miatt jelenthetem fel?

-sérti a jogaimat

-gyűlölködő vagy sértő tartalom

-vagy jelentsem fel szerzői jogok miatt?

De figyelem a videónak csak egy részében használt fel engem, és azt a profilomat már elvesztettem! Köszi!



2017. jún. 10. 17:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
kisgyerekként feltettél valami gagyi minecraft gameplay-t amit kifikáztak? :D
2017. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg ha csak egy részét használja fel a te videódnak kritikához vagy humorvideóhoz, akkor még csak semmilyen jogsértésnek nem minősül.
2017. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem ez nem Minecraftos, ebben az arcom is benne van:')
2017. jún. 10. 18:23
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem számít jogsértésnek, viszont ha szépen megkéred az illetőt, hogy tegyen valamit az ügyben, biztos nem csak nemet mond tróger módon.
2017. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Amúgy nem csak egy 4-5 másodperces jelenetet, hanem magát az egyik videót. És igen kifikázta. De most akkor kajak semmi miatt nem jelenthetem fel? Dehát megse kérdezett, ráadásul beszéltünk vele Facen, aztmondta leszedi de nem tette és lenémított minket._.
2017. jún. 10. 18:25
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
Posztold a csatornája linkjét ezzel a "lejáratószöveggel", majd küldd el neki, hogy nyilvánossá tetted mekkora gyökér. :)
2017. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Megtenném, de sajna nem oldja meg a "magánéletem":(
2017. jún. 10. 19:10
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg privacy violation(személyiségi jogok megsértése) miatt kezdeményezheted a videója törlését a YouTube-on. Ha egyénileg felismerhető vagy a kérdéses videóban, mindegy, melyik profilodon van az eredeti anyag, kezdeményezhetsz egy Privacy Complaint Process-t:


[link]


A panasz benyújtása után 48 órát adnak a feltöltőnek, hogy csináljon valamit vele, ha ez után is marad a videó, a YT bírálja el a panaszt.

Ha esetleg ezzel a megoldással élsz, mindenképpen számolj be, hogy sikerült. :)

2017. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Huh köszi!! Ez biztos hogy akkor is megtehetem, ha nekem már nem az a fiókom van?
2017. jún. 12. 20:40
 10/24 A kérdező kommentje:
Egyénileg felismerhető a fiatalabbik énem? A nevem (nem a teljes), és az arcom tudható meg belőle, meg a hangom.
2017. jún. 12. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!