Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, hogy ha egy...

Szerintetek ciki, hogy ha egy férfi süt/főz?

Figyelt kérdés

Ugymond nem gondoltam bele sose a mai napig. Rendesen főzök, sőt a ma sajtos kiflit is sütöttem.

Annyi a különbség, hogy öcsém itt van, és röhögöt rajtam amikor a tésztát nyújtottam. "Kicsit ciki ez", "igy sose csajozok be" és röhögött....

Kifli az esti sörözéshez lesz, max nem kap. :D



2017. jún. 11. 17:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben az égvilágon semmi ciki nincs, sőt, nálam pl. elég pozitív megítélést jelent.


Öcsédnek van amúgy párja?

2017. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, inkább cuki:)
2017. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne süthetne egy férfi, én is szeretek sütögetni, és volt már nem egy kapcsolatom. Inkább az olyanok maradnak majd egyedül akik megrekedtek az öcséd szellemi szintjén és azt hiszik kötelezően elő van írva mit csinálhat egy férfi és mit nem. Nagy tévedés. Különben meg a legjobb szakácsok férfiak. :D
2017. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Rendszeresen főzök magamra, szerintem az a ciki, ha nem tudsz egy rántottát sem megcsinálni.

Sütést sem tartom ciki dolognak, ugyan én nem szoktam, engem a főzés jobban lázbahoz. Ettől függetlenül tök jó dolog, ha átmegy hozzád pár barátod és valami friss finomsággal várod őket.

Öcséd szerintem csak cukkolt, az is teljesen rendben van, mi is ugratjuk egymást ilyennel társaságban.:D

2017. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon ciki, hogy életképes vagy egyedül, és el tud magad látni, nem kell támaszkodnod másra hogy ellásson. Öcséd aztán nagyon érthet a csajokhoz, ha ő szerinte ez hátrány a lányoknál. Imádom ha olyanok okoskodnak a csajozásról akiknek fogalmuk sincs róla.

Aki azt gondolja hogy ez ciki az egy torzult, tudatlan és nagyon buta ember, ez 100%-ra tudom mondani.

2017. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem, de ne is gondold, hogy ettől több lennél. Főzni, sütni természetes dolog, nőnek, férfinak egyaránt.
2017. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Hébe hóba összejár egy csajjal...

Muszáj voltam megtanulni, mert elegem volt mar a szalámikból, meg kenőmajasból....

Ha atjönnek tesómék, es a barátok mindig csinálok kifliket, vagy perecet...

Csak az öcsem mindig elöbb jön aztán ma beszólogatott, es most gondolkoztam el rajta.

2017. jún. 11. 17:41
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam főzni, és sütni is, kenyeret is rendszeresen sütök magamnak, ez nekem természetes, csak sok nő szokott ezen meglepődni, aki szerint ciki az legyen boldog az instant kajájával.


18/F

2017. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Imádom mivel imadok enni és ez nagyon nem ciki sőt előny:)hidd el egy nohoz is a gyomrán jutsz el:D
2017. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon rendes dolog.

Az öcséd kiflijébe meg rakjál fosatószert, hogy megtanulja, mire szólogat be.

2017. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!